توضیح عضو هیات مدیره درباره جدایی بشار رسن

جدایی بشار رسن بعد از فینال لیگ قهرمانان در شرایطی با واکنش تند هواداران و کادرفنی پرسپولیس همراه شده که اکنون عضو هیات مدیره این باشگاه به توضیح آن پرداخته است....

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که پیش از این نیز اعلام شده بود بشار رسن بعد از فینال لیگ قهرمانان با توجه به بند عجیبی که مدیران این باشگاه در قرارداد وی گنجانده‌اند، قادر به جدایی از این تیم خواهد بود، این اتفاق رسمی شد تا اکنون گلایه تند یحیی گل محمدی و هواداران را در پی داشته باشد.

علی  رغبتی عضو هیئت مدیره پرسپولیس در خصوص جدایی بشار رسن گفت: جزئیات این موضوع را به زودی اعلام می‌کنیم. وقتی یک بازیکن تمایلی به ماندن در یک باشگاه ندارد و دوست دارد که جدا شود حتی نگه داشتن آن بازیکن هم ممکن است که باعث شود کیفیت لازم را آن بازیکن نداشته باشد. به هر حال اگر به مفاد قراردادش هم می‌خواست پایبند بماند حداکثر تا نیم‌فصل در پرسپولیس می‌ماند و در آن موقع جدا می‌شد. بشار رسن تصمیم به جدایی گرفته بود و خودش پیام داد و باشگاه هیچ کوتاهی نکرد.


وی با اشاره به بند عجیبی که به این بازیکن اجازه جدایی بدون دردسر در نیم فصل را می‌داد گفت: رسن اگر در نیم‌فصل با بند فسخ ۲۵۰ هزار دلاری‌اش می‌خواست از پرسپولیس جدا شود، از آن طرف باشگاه باید تا نیم‌فصل ۲۶۰ هزار دلار هم به رسن پرداخت می‌کرد، عملا با این شرایط در نیم فصل باشگاه چیزی به دست نمی‌آورد و ۱۰ هزار دلار هم باید پرداخت می‌کرد. در صورتی که در فسخ قرارداد الان رسن با پرسپولیس، ۱۲۰ هزار دلار نقد می‌گیریم و پرسپولیس بابت نقل و انتقال بشار رسن ۳۸۰ هزار دلار سود کرده است و این بازیکن هم تا فینال آسیا برای پرسپولیس بازی کرده است.

تگ ها


بشار رسن علی رغبتی وزارت ورزش و جوانان پرسپولیس تهران