توضیح فتح الله زاده در مورد پیام صوتی به مجیدی!

سرپرست سابق باشگاه استقلال می گوید ارسال پیام صوتی به فرهاد مجیدی نشانه درگیری بین آنها نبوده است....

به گزارش ورزش سه، در روزهایی که علی فتح الله زاده از سمت سرپرستی باشگاه استقلال استعفا داده است، انتشار خبر ارسال یک پیام صوتی به فرهاد مجیدی که در آن گفته بود اگر از شرایط ناراحت هستی می توانی بروی دوباره به یکی از خبرهای مهم این باشگاه تبدیل شده است. 

علی فتح الله زاده در این باره به ورزش سه گفت: دعوایی بین من و فرهاد مجیدی نبود. مگر مدیرعامل و سرمربی حرف نمی زنند؟ من به فرهاد پیام صوتی دادم و با او صحبت کردم اما نمی دانم چه کسی این مسائل را مطرح کرده است و نمی دانم چرا این کار را کرده است. کارهای مدیر و سرمربی نباید تداخل پیدا کند و من کار خودم را کردم. باید من در آن زمان مدیریت می کردم و الان فرهاد اختیار دارد پیام را منتشر کند، اگر خودش بخواهد من مشکلی ندارم و من کار مدیریتی خودم را انجام دادم. یکی از کارهای مدیریتی این است که مدیر با سرمربی خود در ارتباط باشد و دعوایی بین ما نبود.


او ادامه داد: بعد از آن فایل صوتی سعید رمضانی و آقا فرهاد پیش ما آمدند و کلی قول و قرار برای کارهایمان گذاشتیم، اگر دعوایی بود آیا مجیدی به دفتر من می آمد؟اینطوری که این اتفاق انعکاس داده شد نبود و درگیری بین ما رخ نداد. 

سرپرست سابق استقلال در مورد اینکه ممکن است مجیدی بخواهد این پیام را رسانه ای کند هم گفت: اگر ایشان اجازه دادند این ویس را پخش کنید، ایشان در مورد مسائلی صحبت کردند و من گفتم اگر شما با من مشکل داری می توانی بروی. من نگفتم برو بلکه یک راه پیش پای او گذاشتم.

فتح الله زاده در مورد اینکه گفته می شود مجیدی به خاطر اینکه او سرتمرین تیم نرفته ناراحت بوده هم گفت: ما تمرین نداشتیم و هر روز برف و باران بود. یک مدیر برای بار اول همینطور سرش را نمی اندازد و به تمرین برود، بار اول یک هماهنگی می خواهد. من در همان جلسه به آقا فرهاد گفتم من چه موقع بیایم خوب است؟ گفتند به سالن بدنسازی بیایید و بعد از آن گفتند زمین چمن شکل بهتری دارد. من باید به تمرین می رفتم تا از بازیکنان تشکر کنم، قبل از مدیرعاملی از غیرت بازیکنان تشکر کرده بودم و باید حضوری آنها را می دیدم . متاسفانه در روزهای اول نامه های فیفا ما را درگیر کرد. اول باید گزارشی از وضعیت بازیکنان خود داشته باشم تا سرتمرین بروم و بتوانم حرفی بزنم. در کل این موضوع چندان مهم نبود.

تگ ها


استقلال تهران فرهاد مجیدی علی فتح ا.. زاده