توضیح فدراسیون فوتبال در مورد محرومیت استقلالی ها

روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره احکام کمیته انضباطی مربوط به بازیکنان دعوت شده از استقلال به تیم امید ایران در رقابت های مقدماتی قهرمانی زیر 23 سال آسیا در بیشکک توضیحاتی ارائه کرد ......

روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره احکام کمیته انضباطی مربوط به بازیکنان دعوت شده از استقلال به تیم امید ایران در رقابت های مقدماتی قهرمانی زیر 23 سال آسیا در بیشکک توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش مدال به نقل از  خبر ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره انتشار برخی شایعات پس از صدور آرا کمیته انضباطی درباره سه بازیکن استقلال که در تیم امید ایران حضور نداشتند توضیحی ارائه کرد.

بر این اساس، تاکید می شود که احکام کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، به طور کامل بر اساس قوانین روشن و مصرح در آیین نامه انضباطی صادر شده و تاکید موکد رییس و اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال هم عمل به  قانون در این زمینه بوده است. لذا تصریح می شود انتشار برخی گمانه زنی ها در این باره پیرامون فرآیند صدور رای و هرگونه توصیه خارج از مفاد قانونی و همچنین تحلیل های پس از آن خلاف واقع و عاری از حقیقت است.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال