توضیح فرودگاه امام‌خمینی درباره استوری جنجالی رادو

روابط عمومی فرودگاه امام خمینی اعلام کرد که درخواست مالی بیشتر از بوژیدار رادوشوویچ، قانونی بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته بوژیدار رادوشوویچ با انتشار یک استوری اعلام کرد که در فرودگاه امام خمینی به جای دریافت ۲۳۰ هزار تومان برای هر تست کرونا، مبلغ ۹۳۰ هزار تومان را از او درخواست کرده‌اند اما نمی‌دانستند که او «۵ سال در ایران بوده» و شناخت خوبی از ارزهای ایرانی دارد.

حالا روابط عمومی فرودگاه امام خمینی با ارسال مطلبی به "ورزش سه" در این باره توضیح داده است: 


پیرو پست اینستاگرامی آقای بوژیدار رادوشوویچ، دروازبان محترم تیم فوتبال پرسپولیس مبنی بر دریافت مبلغی بیشتر از مبلغ مصوب وزارت بهداشت جهت تست کرونا در بهداشت مرزی فودگاه بین المللی امام خمینی(ره) به اطلاع میرساند، مبلغ تست کرونا در فرودگاه امام خمینی(ره) جهت اتباع ایرانی مبلغ ۲۳۰ هزار تومان و برای اتباع خارجی مبلغ ۴۰ دلار یا ۳۵ یورو و یا معادل ریالی آن میباشد که با نرخ امروز دلار، مبلغ ۹۶۰ هزار تومان می باشد. 


البته اتباع خارجی که در ایران اقامت داشته باشند هم میتوانند همان مبلغ اتباع ایرانی یعنی ۲۳۰ هزار تومان را پرداخت کنند. در این مورد خاص، مامور محترم بهداشت مرزی به دلیل عدم شناخت از آقای رادوشوویچ، از ایشان هزینه تست کرونای اتباع خارجی را طلب میکنند، ولی پس از اعتراض همراه ایرانی ایشان و مشخص شدن مجوز کار و اقامت ایشان در ایران، همانند اتباع ایرانی از ایشان و همسرشان مبلغ ۲۳۰ هزار تومان اخذ میگردد.

تگ ها


پرسپولیس تهران بوژیدار رادوشوویچ