توضیح محمدی؛ کمیته فنی مربی انتخاب می کند

به تازگی پرویز مظلومی از سوی فدراسیون فوتبال به عنوان سرمربی تیم جوانان انتخاب شد و تمرینات این تیم را برای حضور در جام ملت های تاشکند در مهر و آبان زیر نظر گرفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با وجود اینکه فدراسیون فوتبال کمیته جوانان دارد و این کمیته به تشکیل تیم های پایه رسیدگی می کند انتخاب مربی برای تیم های نوجوانان و جوانان بر عهده کمیته فنی است. 

اکبر محمدی – رییس کمیته جوانان در این باره می گوید:« در مورد پروسه انتخاب مربیان باید این را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تأکید کنم که سال‌ها قبل‌تر انتخاب سرمربیان رده‌های پایه در اختیار کمیته جوانان بود، اما از چند سال قبل این انتخاب در اختیار کمیته فنی قرار گرفت که البته این اواخر همان هم در اختیار سازمان تیم‌های ملی بود، اما به تازگی دوباره در اختیار کمیته فنی قرار داده شده است.»

وی هم چنین در خصوص انتخاب سرمربی تیم جوانان گفت: « در شرایطی که قرار داشتیم، ما باید از مربی‌ای استفاده می‌کردیم که تجربه کار داشته باشد. با توجه به بررسی سوابق از آقای مظلومی خواستیم تا هدایت این تیم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برعهده بگیرد. در کنار او دو نفر از اعضای کادر فنی قبلی هم هستند تا اطلاعات لازم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به مظلومی بدهند و فدراسیون به دنبال این است که از ظرفی‌های حداکثری برای کمک به تیم جوانان استفاده کند.»

بیشتر بخوانید:
نکونام: چشم نوجوانان به ۲۰۰ بازی ملی باشد
هشدار گل‌محمدی به بازیکنان پرسپولیس
برنامه فوق فشرده برای اتمام فصل فوتبال ایران 

تگ ها


فدراسیون فوتبال اکبر محمدی فوتبال ایران فوتبال پایه فوتبال