توضیح معاون اقتصادی پرسپولیس در مورد طلب برانکو

معاون اقتصادی پرسپولیس می گوید کارگزار این باشگاه به تعهدات خود عمل کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رضا یلوه در این باره گفت: کاگزار باشگاه تا حالا به تمام تعهدات خود عمل کرده است ولی بدهی های باشگاه خیلی بالا است و جوابگو نیست. دنبال منابع مالی جدید هستیم تا بتوانیم این مشکلات را حل کنیم.

او در مورد بحث خصوصی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هم گفت: آقای وزیر در این باره خیلی جدی هستند و مجوزهای لازم را از هیئت دولت گرفته اند. امیدواریم سر زمان مشخص سهام دو باشگاه وارد بورس شود.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه گفته می شود ممکن است کارگزار پرسپولیس قصد خرید این باشگاه را داشته باشد هم گفت:  به هرحال وقتی سهام پرسپولیس وارد بورس شود هرکسی که تمایل داشته باشد می تواند آن را خریداری کند.


یلوه در مورد اینکه گفته می شود پرسپولیس از اسپانسرهای سال های گذشته خود طلب کار است هم گفت: این مساله وجود دارد و درست است. داریم بررسی می کنیم تا مشخص شود چقدر بدهکار هستیم و چقدر بستانکار و بعد در مورد آن توضیح می دهیم.

او در مورد پرداخت بخشی از قرارداد بازیکنان گفت: ۶ بازیکن ما از قبل مطالباتی دارند که داریم تلاش می کنیم آنها را پرداخت کنیم و شاید در روزهای آینده پرداخت دیگری به سایر بازیکنان داشته باشیم.

یلوه در مورد پرداخت مطالبات برانکو هم گفت: کارها دارد طبق روال انجام می شود و انشاالله آقای رسول پناه خبر خوبی طی روزهای آینده می دهند. در مورد تخفیف آقای برانکو هم بگویم مطمئنا ایشان حسن نیت ما را ببینند رفتار مثبتی خواهند داشت.

بیشتر بخوانید:

قلیچ: بیرانوند و خوردبین برین جلو فقط قلعه‌نویی!

ناکامی ستاره های پرسپولیس از جلسه با رسول پناه

 

 

تگ ها


عمان برانکو ایوانکوویچ تیم ملی عمان پرسپولیس تهران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال