توضیح مهم در مورد تعطیلی باشگاه انقلاب!

سرپرست مجموعه ورزشی انقلاب می گوید این باشگاه تعطیل است و مردم فقط می توانند از جاده سلامتی آن استفاده کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، امیرحسین فتحی بعد از استعفا از مدیرعاملی باشگاه استقلال به تازگی فعالیت های خود را در مجموعه ورزشی انقلاب آغاز کرده است اما او در شروع کارش با یک حاشیه مهم روبرو شده است، این که با تصمیم شرکت توسعه و تجهیز باید مجموعه ورزشی انقلاب به مدت ۱۰ روز تعطیل شود اما عکس هایی که از این مجموعه ورزشی منتشر شده نشان می دهد تمام فعالیت های مجموعه ورزشی انقلاب انجام می شود. 

امیرحسین فتحی در این باره به ورزش سه گفت: طبق دستور شرکت توسعه و تجهیز امکان ورزشی تمامی استادیوم های تحت پوشش این شرکت باید به مدت ۱۰ روز تعطیل شود. ما هم همین کار را کرده ایم و فقط جاده سلامتی باز است.

او ادامه داد: جاده سلامتی شبیه به پیاده رو است و دلیلی برای تعطیلی آن وجود ندارد. ما برای باز نگه داشتن جاده سلامتی مجوز داریم اما کلیه امکان مجموعه ورزشی انقلاب شامل سالن های ورزشی و سالن همایش ها تعطیل است.

سرپرست مجموعه ورزشی انقلاب در پایان گفت: با وجود اینکه در جاده سلامتی ازدحام جمعیت وجود ندارد ما روزی دو بار آن را استریلیزه می کنیم تا خدایی ناکرده افرادی که در آن قدم می زنند با خطری روبرو نشوند.

بیشتر بخوانید:

واکنش فتحی به شایعه ابتلایش به ویروس کرونا

استقلال بالاخره در انقلاب تمرین می کند

 

 

تگ ها


استقلال تهران امیرحسین فتحی فوتبال ایران