توضیح نورافکن درباره بازی نکردن و پاسخ به یک ابهام!

امید نورافکن توضیحاتی در مورد شرایط بدنی خود ارایه داده که در واقع پاسخ او به برخی گمانه زنی ها درباره بازی نکردن او محسوب می شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، امید نورافکن پیش از تعطیلی رقابت‌های لیگ برتر یکی از بازیکنان کلیدی سپاهان به شمار می رفت ولی با شروع دوباره تمرینات این بازیکن جوان به ویروس کرونا مبتلا شد و برای چند هفته‌ای حضور در تمرینات را از دست داد تا در شروع دوباره مسابقات نتواند همان نقشی را ایفا کند که پیش‌تر از او دیده بودیم.  


در مصاف با پارس جنوبی جم امیر قلعه نویی چند دقیقه ای به نورافکن بازی داد و در دیدار برابر متفاوت آبادان برای اولین بار این بازیکن به ترکیب اصلی راه پیدا کرد.  

طی این مدت در اصفهان با توجه به طولانی شدن روند خلاص شدن این بازیکن از ویروش کرونا، شایعات زیادی درباره دلیل بازی نکردن نورافکن مطرح می شد که حالا این بازیکن با انتشار پستی به این ابهامات پاسخ داده و مصدومیت را دلیل بازی نکردنش عنوان کرده است.

«‏بعد از کرونا درد زانو داشتم که خدا رو شکر تقریبا رفع شد و دیروز توانستم بعد از شش هفت جلسه تمرین گروهی، حدود شصت دقیقه بازی کنم. گرچه هنوزم صد در صد بدنم آماده نشده، اما با قدرت برای رسیدن به آمادگی کامل تلاش می‌کنم.»

بیشتر ببینید:
کنایه پرویز مظلومی به بخشیدن طلب و عکس گرفتن/ ویدیو
سعادتمند: برای فصل بعد از مجیدی لیست گرفتیم/ ویدیو
پرویز مظلومی سرمربی تیم ملی جوانان شد/ ویدیو 

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان فوتبال ایران امید نورافکن سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال