توفیق اجباری برای تبریزی/ مصدومیت معادلات استقلال را به هم ریخت!

شانس حضور مرتضی تبریزی، مهاجم استقلال در بازی با شهرخودرو افزایش یافته است....

به گزارش خبرنگار مدال، مصدومیت شیخ دیاباته در اوج آمادگی و سجاد آقایی دیگر مهاجم استقلال، در تمرین روز گذشته آبی ها خبر چندان خوشایندی برای هواداران استقلال و البته کادرفنی این تیم در آستانه بازی با شهرخودرو نبود.
حالا همه چشم ها به تبریزی خیره شده است. مهاجمی که به دلیل عملکرد نه چندان رضایت بخشش، مدت هاست که در ترکیب ثابت استقلال جایی ندارد و به یک نیمکت نشین محض تبدیل شده است و حتی شنیده می شود نیم فصل از استقلال جدا خواهد شد.
همه چیز امروز مشخص می شود. نتایج آزمایشات آخرین وضعیت دو مهاجم مصدوم استقلال را برای بازی با شهر خودرو تعیین می کند. شواهد و قرائن نشان می دهد که احتمال رسیدن دیاباته به این بازی ضعیف است، اما آقایی وضعیت بهتری دارد.
باید دید تبریزی می تواند فردا در صورت حضور در میدان و در جریان بازی با شهرخودرو معادلات را تغییر دهد و نظر موافق استقلالی ها را برای ماندن در این تیم جلب کند یا همان مسیر قبلی ادامه پیدا خواهد کرد و این بازیکن هر روز به درب های خروجی نزدیک تر خواهد شد؟!

 

بیشتر بخوانید:

استقلال، سپاهان و حاشیه‌ها/ خط و نشان برای نورافکن!

تکذیب یک شایعه/ کاری به رحمتی نداریم!

تگ ها


باشگاه استقلال مهاجمان استقلال مصدومیت دیاباته مصدومیت سجاد آقایی مرتضی تبریزی بازی استقلال شهرخودرو استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال