توفیق اجباری برای هافبک جدایی طلبِ سرخ‌ها

باشگاه منچستریونایتد پس از بحران مصدومیت‌ها در خط هافبک احتمالا قرارداد نمانیا ماتیچ هافبک صرب خود را تمدید کند که این اقدام یک توفیق اجباری برای هافبک جدایی طلبِ سرخ‌ها خواهد بود....

به گزارش مدال، «نمانیا ماتیچ» هافبک 31 ساله باشگاه منچستریونایتد در این فصل به ندرت برای این تیم به میدان رفته و با توجه به اتمام قراردادش در پایان فصل قصد داشت در زمستان اولدترافورد را ترک کند.

در همین راستا اما «سان» مدعی شد که شرایط خط هافبک شیاطین‌سرخ باعث شده سران این تیم تصمیم به فعال‌سازی بند تمدید یک ساله قرارداد او را بگیرند و این موضوع را به نمایندگان این بازیکن هم اطلاع داده‌اند.

منچستریونایتد در این فصل با بحران مصدومیت در خط هافبک مواجه شده؛ «پل پوگبا» چند ماهی‌ست که نتوانسته برای این تیم به میدان برود و به تازگی «اسکات مک‌تومینای» دیگر هافبک این تیم نیز دچار مصدومیت شد.

پس از این اتفاق باشگاه من‌یونایتد بار دیگر برای جذب «برونو فرناندز» هافبک اسپورتینگ با مبلغ 50 میلیون پوند تلاش کرده و ملاقاتی میان سران دو باشگاه در روز جمعه در لندن شکل گرفته است اما به نظر دو طرف به توافق نرسیده‌اند.

حالا شیاطین سرخ تنها گزینه خود را تمدید قرارداد ماتیچ می‌دانند، هافبکی که مورد توجه دو باشگاه اینتر و شیکاگو فایرز قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید:

منچستریونایتد در آستانه یک شکار بزرگ

تگ ها


منچستریونایتد شیاطین سرخ نمانیا ماتیچ تمدید قرارداد ماتیچ تمدید قرارداد اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان فوتبال