توقع هواداران از گریزمان؛ هت تریک در غیاب مسی

آنتوان گریزمان از دیدار برابر الچه خاطره ای بسیار خوب دارد و دوست داران بارسا در شبی که مسی غیبت دارد، از ستاره فرانسوی انتظارات بالایی دارند....

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا پس از پیروزی دشوار در زمین کورنیا و صعود به یک هشتم نهایی کوپا دل ری که در یک بازی ۱۲۰ دقیقه ای و با دو گل دمبله و برایثویت رقم خورد، امشب در زمین الچه به میدان خواهد رفت و ۱۰۰ درصد نیاز به پیروزی دارد؛ در غیر این صورت تقریبا باید با قهرمانی لالیگا خداحافظی کند. بارسا همین حالا با اتلتیکو ۱۰ و با رئال شش امتیاز فاصله دارد.

بارسا در بازی امشب لیونل مسی را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد و طبعا چشم ها به آنتوان گریزمان دوخته خواهد شد. ستاره فرانسوی که در فینال سوپرکاپ اسپانیا توانست دو گل به بیلبائو بزند اما این گل ها سودی نداشتند و بارسا ۲-۳ شکست خورد.

گریزمان اما خاطره خوبی از بازی با الچه دارد. او فصل ۱۴-۲۰۱۳ و زمانی که هنوز بازیکن رئال سوسیداد بود، توانست برابر الچه هت تریک کند. در دیداری که سوسیداد در نهایت ۴-۰ برنده شد. او در ۴ بازی برابر الچه توانسته ۵ گل به این تیم بزند. دو گل بعدی او با پیراهن اتلتیکو و در فصل ۱۵-۲۰۱۴ بود. جالب اینکه لیونل مسی هم در ۴ مصافش برابر الچه همچون گریزمان توانسته ۵ گل بزند.

گریزمان امشب خاطره خوش سال ۲۰۱۴ را تکرار خواهد کرد؟

تگ ها


لیونل مسی آنتون گریزمان بارسلونا