توقف برزیل؛ صعود سلسائو به عنوان تیم اول گروه

در پنجمین روز از مسابقات کوپا آمه‌ریکا برزیل برابر اکوادور به تساوی ۱-۱ دست یافت و پرو ونزوئلا را ۱-۰ شکست داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، برزیل و اکوادور در پنجمین روز از مسابقات کوپا آمه‌ریکا در گروه B این رقابت ها به تساوی ۱-۱ دست یافتند و هر دو به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند.

برزیلی ها در پایان روز پنجم این مسابقات بدون شکست صدرنشین گروه B شدند و نشان دادند که توانایی دفاع از عنوان قهرمانی خود را دارند.

اکوادور هم با این تساوی و پس از گرفتن یک امتیاز مقابل شاگردان تیته اعتماد به نفس لازم برای حضور در دور یک چهارم نهایی کوپا آمهریکا را به دست آورد.

برزیل در نیمه اول با تشکر از ضربه سر ادر میلیتائو در دقیقه ۳۷ بازی از حریف پیش افتاد. همه چیز به نظر در کنترل میزبان این بازی ها به نظر می رسید اما آنخل منا در نیمه دوم توانست با استفاده از اشتباه خط دفاع برزیل، کار را در دقیقه ۵۳ به تساوی بکشد.

در دیگر بازی این گروه پرو موفق شد ونزوئلا را ۱-۰ شکست دهد و دور بعد راه یابد. با این شکست ونزوئلا بدون کسب هیچ پیروزی از کوپا آمه‌ریکا حذف شد. پرو پس از نتایج ضعیفی که در مرحله مقدماتی جام جهانی کسب بود، این تورنمنت را به عنوان یکی از تیم های ضعیف گروه خود که شانسی برای صعود ندارد، آغاز کرد، هر چند تیم ریکاردو گارکا بازی به بازی بهتر شد و در گروه B پس از برزیل در رده دوم قرار گرفت.

پرو دومین برد خود در این رقابت ها را به لطف تک گل دقیقه ۴۸ آندره کاریو روی یک ضربه کرنر به دست آورد. در طرف مقابل اما ونزوئلا آن جنگندگی که برابر کلمبیا و اکوادور از خود نشان داده بود را در این بازی به نمایش نگذاشت و نتوانست از شانس هایش برای رسیدن به تساوی استفاده کند.

تگ ها


تیم ملی پرو تیم ملی برزیل فوتبال جهان برزیل ونزوئلا اکوادور فوتبال