توقف در روند انتخاب سرمربی خارجی هندبال

رییس فدراسیون هندبال گفت: شرایط برای آوردن مربی خارجی فراهم نبوده وگرنه تا الان این کار را نهایی شده بود....


به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی هندبال که شانس صعود به المپیک را به طور کامل از دست داده، مدت هاست که در انتظار انتخاب سرمربی جدید است؛ مربی ای که با مصاحبه های رییس فدراسیون احتمالا باید خارجی باشد.


برای پیگیری این موضوع و اطلاع از وضعیت هندبال ایران با علیرضا پاکدل تماس گرفتیم که او درباره وضعیت انتخاب سرمربی تیم ملی به "ورزش سه" گفت: شرایط اروپا شرایط خاصی است  و اکثر مرز کشورها بسته است و پرواز ها لغو شده. شرایط باید به نوعی باشد که مربی خارجی بتواند در اینجا حضور پیدا کند تا بتوانیم کار نهایی را نهایی کنیم. در شرایط فعلی چنین کاری امکان پذیر نیست. انشااله شرایط آرام شود تا بتوانیم کار را به نتیجه برسانیم.


او در خصوص برنامه های تیم ملی ادامه داد: کادر تیم ب را مشخص کردیم و در حال برنامه ریزی برای اردوهایشان هستیم. تیم ملی جوانانمان هم اردویی را طی چند روز آینده پیش رو خواهد داشت.


رییس فدراسیون هندبال درباره برگزاری لیگ نیز گفت: از لحاظ برگزاری به زعم کارشناسان  و کسانی که از بیرون نگاه می کنند شکل برگزاری لیگ خوب بوده و یکی از لیگ هایی بوده که کمترین  تعداد مبتلا به کرونا را داشته چون پروتکل ها به خوبی رعایت شد.  باشگاه ها و همکاران ما کارهای اجرایی را به خوبی انجام دادند. از لحاظ کیفیتی هم شرایط خوبی داریم و امسال تجربه متفاوتی بود.

تگ ها


هندبال