توقف ریوآوه با گل به خودی طارمی

تیم فوتبال ریوآوه در هفته دوم لیگ کاپ پرتغال در گروه C به مصاف پورتیموننزه رفت و این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید...

تیم فوتبال ریوآوه در هفته دوم لیگ کاپ پرتغال در گروه C به مصاف پورتیموننزه رفت و این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید

به گزارش مدال، در ادامه دیدارهای هفته دوم لیگ کاپ پرتغال در گروه C ، تیم ریو آوه که پس از پنج مسابقه دوباره مهدی طارمی را از ابتدا در ترکیب داشت، از ساعت ۲۳ شنبه شب در ورزشگاه مونیسیپال د پورتیمائو به مصاف تیم پورتیموننزه رفت.
برونو موریرا در دقیقه ۳۳ برای ریو آوه گلزنی کرد تا یاران طارمی در نیمه اول دیدار با پورتیموننزه به برتری یک بر صفر دست یابند.
اما با گذشت تنها سه دقیقه از شروع نیمه دوم، پورتیموننزه صاحب یک ضربه کرنر شد که توپ ارسالی از جناح چپ زمین با عبور از روی سر بازیکنان دو تیم و گلر ریو آوه، با ضربه سر اشتباه مهدی طارمی همراه شد تا این مهاجم ایرانی دروازه تیم خودی را باز کند.
در دقیقه ۸۱ روی دفع اشتباه بازیکنان پورتیموننزه، مهدی طارمی با فرصت‌طلبی و توپ‌ربایی درآستانه تک به تک شدن و گلزنی قرار گرفت ولی لوکاس فرناندز، هافبک برزیلی حریف قبل از ورود مهاجم ایرانی به محوطه جریمه روی او خطا کرد تا با کارت قرمز داور مواجه شود.
در ادامه بازی گلی به ثمر نرسید تا دیدار پورتیموننزه و ریو آوه با تساوی یک بر یک به اتمام برسد و هر دو تیم با کسب این نتیجه، ۴ امتیازی شوند و به ترتیب در رده‌های اول و دوم گروه C لیگ کاپ پرتغال قرار بگیرند.
مهدی طارمی در حالی برابر پورتیموننزه گل به خودی زد و منجر به اخراج بازیکن حریف شد که در ۴ مسابقه این فصل لیگ برتر پرتغال ۳ گل به ثمر رسانده و ۵ پنالتی گرفته است و حالا با اتمام بازی تیمش در لیگ کاپ باید به تهران آمده تا در اردوی تیم ملی شرکت کند.

اخبار مرتبط:

گل به خودی طارمی در بازی ریو آوه و پورتیموننزه/ ویدیو

تگ ها


ریوآوه پرتغال ریوآوه طارمی مهدی طارمی پورتیموننزه لیگ پرتغال فوتبال