توقف مذاکرات تمدید؛ پدیده لاماسیا به رئال می‌رود؟

ایلایش موریبا به دلیل توقعات مالی بالای شرکتی که مدیریت برنامه هایش را برعهده دارد، شاید فصل بعد دیگر بازیکن بارسلونا نباشد....

به گزارش "ورزش سه"، ایلایش موریبا یکی از پدیده های فصل بارسلونا بود که از نیم فصل دوم توانست وارد تیم اول باشگاه شود.

او ابتدا در بازی برابر کورنیا در کوپا دل ری بود که برای بارسا به میدان رفت و راضی کننده ظاهر شد. ایلایش به تدریج مورد اعتماد رونالد کومان قرار گرفت و در نهایت توانست ۱۸ بازی برای بارسا انجام دهد. او در ۶۷۲ دقیقه حضور در میدان یک گل زد و سه پاس گل نیز داد.

در آخرین بازی فصل بارسا برابر ایبار نیز ایلایش ۵۵ دقیقه در زمین بود.

۱۰ روز پیش رسانه های اسپانیایی خبر دادند که ایلایش ۱۸ ساله که تحت قرارداد با "استلار گروپ"، به مالکیت جاناتان بارنت مدیر برنامه های گرت بیل بود، قراردادش را فسخ کرده و با روگن گروپ آژانس فوتبالی آلمانی که به تازگی در اسپانیا شعباتی را افتتاح کرده، قرارداد امضا کرده است.

این تغییر ایجنت از آن جهت مهم است که بدانیم، ایلایش تنها تا ۲۰۲۲ با بارسا قرارداد دارد و مشخص نیست در نهایت با آبی اناری ها ادامه خواهد داد یا خیر.

در همین رابطه امروز موندودپورتیوو گزارش داد که مذاکرات تمدید بارسا با ایلایش به بن بست خورده است و دلیل اصلی این اتفاق، توقعات مالی روگن گروپ است. درخواست این شرکت به قدری بالا بوده که مسئولان بارسا قید ادامه مذاکرات را زده اند و با این تفاسیر بعید نیست که ایلایش همین تابستان از بارسا جدا شود.

نکته جالب اینجاست که در چند هفته اخیر نام ایلایش به رئال مادرید نیز لینک شده  و ممکن است پدیده لاماسیا حتی راهی دشمن بارسا شود. هفته های پیش رو می تواند در تعیین سرنوشت ایلایش تعیین کننده باشد.

تگ ها


بارسلونا رئال مادرید