توقیف استون مارتین دخیا و جریمه برای لوک شاو! (عکس)

اعضای تیم منچستریونایتد شب گذشته در یکی از رستوران های شهر منچستر دور هم جمع شدند، اما این شب‌نشینی برای برخی از بازیکنان این تیم گران تمام شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، داوید دخیا، دروازه بان منچستر یونایتد، مجبور شد شب گذشته پس از مهمانی شام شیاطین سرخ به جای استون مارتین گران قیمتش که در بیرون از رستوران پارک شده بود، با تاکسی به خانه برگردد چرا که پلیس راهنمای و رانندگی چرخ های ماشین را قفل کرده بود تا با جرثقیل به پارکینگ منتقل شود!

این دروازه بان که در مهمانی شامی به مناسب شروع فصل جدید به همراه هم تیمی هایش حاضر شده بود، پس از پایان مهمانی متوجه شد که پلیس استون مارتین ونتج ۱۸۰ هزار یورویی او به دلیل پرداخت نکردن مالیات توقیف کرده است.

تصاویر نشان می دهد چرخ جلوی ماشین اسپرت لوکس ستاره اسپانیایی قفل شده و اعلان زرد رنگی روی یکی از پنجره های ماشین چسبانده شده است.

دخیا اما تنها قربانی مشکلات مربوط به ماشین در شام سه ساعت و نیمی شیاطین سرخ نبود. لوک شاو، مدافع ملی پوش یونایتد، نیز وقتی در ساعت ۲۲:۳۰ شب به همراه دیگر بازیکنان یونایتد رستوران را ترک کرد دید که او هم یک جریمه رانندگی دریافت کرده است.

رنج روور این بازیکن ۲۶ ساله نیز سه شنبه شب با جریمه زرد رنگی روی شیشه جلو دیده شد.

تیم سولسشر در پایان اردوی پیش فصل خود، شروع فصل جدید را جشن گرفته بودند.

تگ ها


داوید دخیا فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال