تولد امیدوارکننده مهدی شیری در سمت راست

یحیی گل محمدی در سالروز تولد مهدی شیری بار دیگر به این بازیکن فرصت حضور در پست تخصصی‌اش را داد تا با عملکرد مثبتی از سوی این بازیکن نیز همراه شود....

به گزارش "ورزش سه"، مهدی شیری که بعد از مدت‌ها نیمکت نشینی در بازی قبلی در پست مدافع میانی به کار گرفته شده بود، نتوانست با توجه به ناآشنایی با این پست شرایط مطلوبی را دنبال کند. او البته در بازی برابر آلومینیوم در نیمه دوم در پست تخصصی سمت راست به کار گرفته شد.

یحیی گل محمدی بعد از شکست تفکراتش در بازی برابر آلومینیوم اراک، اینبار در سالروز تولد مهدی شیری از این بازیکن در پست تخصصی سمت راست دفاعی سود برد. مدافع باتجربه سرخپوشان توانست در پست تخصصی خود نمایش امیدوارکننده‌ای به جا بگذارد و در هماهنگی با سیامک نعمتی بارها حملات این تیم را از سمت راست طراحی کردند.

شیری که به نظر می‌رسید در این بازی از روحیه مناسبی نیز برخوردار است، با اعتمادبنفس بالا، همانند روزهای پایانی فصل گذشته که توانسته بود حتی به اردوی تیم ملی نیز راه یابد، برابر ماشین سازی در حملات و همچنین فاز دفاعی کار خود را به خوبی دنبال کند و به این شکل در سالروز تولدش، بازگشتی امیدوارکننده به ترکیب تیم داشت تا امیدوار باشد در جدال‌های بعدی نیز در تفکرات یحیی گل محمدی قرارداشته باشد.

مدافع راست پرسپولیس که سابقه حضور در تیم‌های ملوان، نفت تهران، پیکان و.. را در کارنامه دارد و اکنون در ۲۹ سالگی، سالروز تولد خود را برای دومین بار در جمع سرخپوشان به پایان رسانده است.

تگ ها


پرسپولیس تهران مهدی شیری یحیی گل محمدی