تولیسو: می‌خواهم دوباره خودم را در بایرن اثبات کنم

کورنتین تولیسو، بازیکن تیم بایرن‌مونیخ که در حال ریکاوری دوران مصدومیت خود است به بیان جدیدترین اظهاراتش پرداخت....

تولیسو می‌گوید: من قدم به قدم در حال برگشتن هستم، من تمرینات دویدن را شروع کرده ام و با توپ کار میکنم، امیدوارم طی سه الی چهار هفته آینده با تیم همراه شوم و آخرین بازی های فصل را بازی کنم. یاد گرفتم که چگونه با مصدومیت کنار بیایم، خوشبختانه برای من این اتفاق بعد از جام جهانی بود و حالا می‌خواهم برگردم تا برای یورو آماده باشم. بعضی بازیکنان کیفیت خود را بعد از مصدومیت از دست میدهند اما من هدفم این است که دوباره خودم را در بایرن ثابت کنم و به تیم ملی برسم. در لیون از دوران آکادمی میان دوستانم بودم، در بایرن میان بازیکنانی قرار دارم که قهرمان شده اند و همه چیز برده‌اند، اینجا بین آدم های بزرگی قرار دارم و مجبورم مانند آنها رفتار کنم‌، از بازیکنانی مانند ریبری، روبن و بواتنگ چیزهای زیادی یاد گرفتم.
بازیکن فرانسوی بایرن در ادامه افزود: من از نظر فیزیکی و بخصوص‌ تاکتیکی پیشرفت زیادی کردم، از یوپ هاینکس چیزهای زیادی یاد گرفتم. اغلب گفته میشود که در باشگاه های بزرگ پیشرفت آسان است اما اصلا اینطور نیست، رقابت در این باشگاه ها سخت تر است. اگر فکر میکنید که با ملحق شدن به یک باشگاه بزرگ بلافاصله در تمام بازی ها خواهید بود سخت در اشتباهید، سال پیش، تیاگو، خامس، ویدال و مارتینز بودند، بازیکنان بزرگی که حضور داشتند، برای رفتن به پنج باشگاه بزرگ جهان باید از لحاظ بدنی و ذهنی آماده باشید. کومان، ریبری و سانیول خیلی به من کمک کردند تا در باشگاه جای بگیرم، اکنون کمی آلمانی بلدم و همچنان در حال گذراندن دوره هستم‌. فرانک ریبری از اولین روزی که به باشگاه رسیدم کنارم بود، در سن ۳۶ سالگی او هنوز سرحال است، او واقعا در آلمان مورد احترام است. ذهنیت های فرانسوی ها از او مرا ناراحت میکند. این ذهنیت ها واقعا شخصیت او را نشان نمیدهد.
تولیسو در پایان گفت: بعد از قطعی شدن قضیه پاوار به او پیام دادم و‌ سال بعد منتظر او‌ هستم، هرناندز؟ تائووا؟ نمیدانم، من هم مثل شما از مطبوعات این موضوع را دنبال می‌کنم.

 

تگ ها


کورنتا تولیسو بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال