تولیسو:می‌خواهم فاتح عناوین زیادی با بایرن شوم

به گزارشمدال و به نقل از خبرگزاری فارس، یکی از خرید های فصل تابستان بایرنی ها، کورانتان تولیسوبود ......

به گزارش مدال و به نقل از خبرگزاری فارس، یکی از خرید های فصل تابستان بایرنی ها، کورانتان تولیسو بود. هافبک ۲۲ ساله فرانسوی که به منظور جانشینی «ژابی آلونسو»، هافبک دفاعی اسپانیایی به خدمت گرفته شد.

تازه وارد خارجی که اکنون مدت چند هفته ای از حضورش نزد سرخ پوشان سپری شده، با فضای حاکم بر تیم تحت امر کارلو آنچلوتی آشنا شده است.

به عنوان مثال می داند فرانک ریبری، هافبک با تجربه و هموطنش که از حدود یک دهه قبل در بایرن توپ می زند،عناوین و افتخارات بیشماری با تیم ژرمنی کسب کرده و اکنون محبوب هواداران است.

تولیسو نیز می خواهد همین راه را که ریبری در پیش گرفت، پیگیری کند.از این رو به خبرنگار روزنامه بیلد گفت: فرانک برای من یک الگو است.چه کسی جز او می تواند این همه سال با افتخار برای بایرن توپ بزند؟بایرن در کنار بارسلونا و رئال مادرید جزو بهترین های جهان است.برایم افتخار خواهد بود اگر دوره موفقیت آمیزی مثل فرانک در بایرن داشته باشم. 

تولیسو در حالی چنین سخن گفت که بابتش بایرن بیش از ۴۰ میلیون یورو هزینه کرد و گران ترین بازیکن تاریخ بوندس لیگا شد.

البته خودش معتقد است اگر به لیگی دیگر می رفت، بازهم می توانست درآمد بیشتری کسب کند.

وی افزود:از پاری سن ژرمن و لیگ برتر پیشنهاد داشتم. اما نمی خواستم به سن ژرمن یا لیگ انگلیسی ها بروم.با بایرن این شانس را دارم که برنده افتخارات زیادی شوم.از این جهت به مونیخ آمدم.

 

تگ ها


اخبار روز کورنتا تولیسو بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال