توماس توخل در پی اس جی ماندنی شد

توماس توخل سرمربی آلمانی پی اس جی یک سال دیگر نیز در این باشگاه خواهد ماند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پی اس جی دو روز دیگر در لیسبون دیدار بسیار حساس یک چهارم نهایی برابر آتالانتا را پیش رو خواهد داشت و می تواند تاریخ سازی کند. باشگاه متمول پاریسی در تاریخ ۵۰ ساله خود هرگز نتوانسته به نیمه نهایی لیگ قهرمانان راه پیدا کند و همیشه در یک چهارم نهایی حذف شده است.

چهارشنبه و در بازی تک حذفی برابر آتالانتا، بهترین فرصت برای پی اس جی مهیاست تا یک قدم دیگر به رویای دیرینه اش یعنی فتح لیگ قهرمانان نزدیک تر شود.

توماس توخل سرمربی آلمانی در دومین سال حضورش در این باشگاه شاید تبدیل به یک اسطوره در پاریس شود. از قرارداد او یک سال دیگر باقیمانده و هرچند شایعاتی مبنی بر برکناری او در صورت حذف از لیگ قهرمانان به گوش می رسد اما طبق ادعای اکیپ، سران باشگاه تصمیم گرفته اند حتی در صورت باحت سنگین به آتالانتا و یک حذف تاریخی هم، توخل حفظ شود.

در یک سال گذشته اختلافات بین توخل و لئوناردو مدر ورزشی پی اس جی انکارناپذیر بوده است. توخل مخالف جدی عدم تمدید قرارداد با تیاگو سیلوا و توماس مونیه بود ولی این دو با نظر مستقیم لئوناردو از باشگاه جدا شدند.

توخل مشکلاتی هم با یکی دو ستاره تیمش مثل کیلیان امباپه داشت اما توانست به خوبی از این بحران نیز عبور کند. در پاریس کسی به حذف برابر آتالانتا فکر نمی کند اما اگر این اتفاق رخ بدهد نیز توخل برکنار نخواهد شد.

بیشتر بخوانید:

توخل و عصبانیت شدید از وضعیت موجود PSG

 

تگ ها


کیلیان امباپه پاری سن ژرمن فوتبال جهان توماس توخل فوتبال