تونی کروس جواب اسطوره فوتبال آلمان را داد

لوتار ماتیوس اسطوره فوتبال آلمان، تونی کروس را شایسته حضور در ترکیب اصلی مانشافت نمی داند....

به گزارش "ورزش سه"، کار آلمان در یورو ۲۰۲۰ سه شنبه و برابر فرانسه قهرمان جهان شروع خواهد شد. ژرمن ها برای این بازی می توانند روی درخشش تونی کروس هافبک ارزشمند خود حساب باز کنند. کروسی که گفته می شود شاید بعد از این رقابت ها و جدای از هر نتیجه ای، از تیم ملی خداحافظی کند.

کروس از جمله بازیکنانی است که به ندرت از کنار انتقادات می گذرد و معمولا همیشه پاسخی برای آنها دارد. او انتقاد اخیر لوتار ماتیوس اسطوره فوتبال آلمان را هم بیپاسخ نگذاشته است.

ماتیوس معتقد است که کروس نباید در یورو ۲۰۲۰ در ترکیب ثابت آلمان قرار بگیرد و ستاره رئال را جزو ۱۱ بازیکن ثابت مانشافت نمی داند.

کروس که اخیرا از بند بیماری کووید۱۹ رها شده و این روزها به فرم خوب خودش نزدیک تر شده است، در پاسخ به ماتیوس رکورددار بازی های ملی آلمان گفت:« بعد از همه چیزهایی که از لوتار شنیده ام، باید بگویم که اظهارنظر او را به فال نیک می گیرم. اگر قرار باشد ترکیب منتخب هر کارشناسی را بخوانم، قطعا کار طاقت فرسایی خواهد بود.

۱۱ سال است بازیکن تیم ملی هستم و به خوبی می دانم که ترکیب اصلی را مربی انتخاب خواهد کرد. اتفاق مثبت اما حضور هافبک های برجسته زیاد در تیم ملی است و این یک فاکتور مثبت از نظر من محسوب می شود. در نهایت هر کسی می تواند نظرش را بگوید ولی من خودم می دانم که قادر به انجام چه کارهایی هستم.»

تگ ها


لوتار ماتیوس تیم ملی آلمان یورو ۲۰۲۰ تونی کروس رئال مادرید