تونی‌کروس کلید بازگشت مولر و هوملس به تیم ملی

گفته می شود که یوآخیم لوو، سرمربی آلمان، آماده دعوت دوباره توماس مولر و متس هوملس به تیم ملی است چرا که تونی کروس نظر خود را درباره آنها عوض کرده است!...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یوآخیم لوو در هفته های اخیر دعوت دوباره توماس مولر، ستاره با تجربه بایرن مونیخ، و متس هوملس، ستاره کهنه کار بوروسیا دورتموند، به تیم ملی را به صورت جدی در نظر داشته است.

هر دو بازیکن پس از تصمیم لوو به کنار گذاشتن‌شان از تیم ملی در سال ۲۰۱۹ عملکرد خوبی در باشگاه های خود داشته اند، اما سرمربی تیم ملی آلمان ترجیح داد که به بازیکنان جوان میدان بدهد و تنها هسته کوچکی از باتجربه ها را در تیم نگه دارد.

تونی کروس، ستاره رئال مادرید، و مانوئل نویر دو ستاره کهنه کار آلمان هستند که هسته باتجربه های تیم یوآخیم لو را شکل داده اند. گفته می شود که تونی کروس تاثیر زیادی روی تصمیم های یوآخیم لوو دارد حتی بیش از نویر که بازوبند کاپیتانی آلمان را به بازو می بندد!

بیلد گزارش کرده است که کروس اخیرا نظر خود را درباره توماس مولر و مت هوملس تغییر داده و خواهان بازگشت آنها به تیم ملی آلمان شده است.

بیلد نوشته است که اگر چه مانوئل نویر کاپیتان آلمان است، اما این تونی کروس است که لوو در مسائل تاکتیکی و تصمیم گیری در مورد بازیکنان به او اعتماد دارد. این موضوع که لوو اکنون دعوت مجدد مولر و هوملس را در ذهن دارد همچنین به تغییر نظر کروس درباره این دو بازیکن مربوط است.

کروس درباره عملکرد هم تیمی هایش در جام جهانی ۲۰۱۴، پس از افتضاحی که در جام جهانی ۲۰۱۸ به بار آمد، تردید هایی داشت. اما اکنون با دیدن نمایش آنها در باشگاه هایشان و همچنین با توجه به اینکه تیم ملی آلمان اکنون فاقد رهبرانی با تجربه است، کروس می خواهد که آنها به تیم ملی بازگردند.

مسابقات یورو می تواند آخرین بخت تونی کروس برای بردن یک عنوان قهرمانی ملی دیگر باشد و به همین دلیل او خواهان بهترین شرایط ممکن برای موفقیت است. کروس پس از جام جهانی ۲۰۱۸ به بازنشستگی از بازی های ملی فکر می کرد اما خانواده اش او را متقاعد کردند تا همچنان به بازی برای آلمان ادامه دهد. اکنون اما به نظر می رسد که بازنشستگی پس از مسابقات یورو در تابستان تصمیمی قانع کننده باشد.

بیشتر بخوانید:

یوآخیم لوو می تواند مربی بارسلونا شود

یوواخیم لوو: لازم نیست تونی کروس نگران باشد

 

 

تگ ها


تیم ملی آلمان ماتس هوملس فوتبال جهان توماس مولر تونی کروس فوتبال