تونی کروس: بایرن مونیخ حسرت من را می خورد!

تونی کروس، هافبک آلمانی رئال مادرید مدعی شد بعید است روزی در لیگ برتر به میدان برود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قرارداد تونی کروس در سال ۲۰۲۳ با رئال مادرید به اتمام می رسد و این هافبک خلاق اذعان داشت در آن مقطع شرایط آینده را در نظر خواهد گرفت. همچنین تونی کروس که در سال ۲۰۱۴ از بایرن مونیخ راهی برنابئو شد، معتقد است باشگاه سابقش حسرت از دست دادن او را خواهد خورد.

تونی کروس گفت: "من قصد دارم برای سه سال آینده در ترکیب رئال مادرید باشم. در آن مقطع نیز ۳۳ سال سن خواهم داشت و آن موقع زمان خوبی خواهد بود که فکر کنم چه احساسی دارم و آیا می خواهم به بازی ادامه دهم یا خیر. اما در کل من نمی توانم تصور کنم که در هر تیمی بازی کنم.

اگر در آن سن به این نتیجه برسم که شرایط خوبی دارم و می توانم یک سال دیگر نیز به میدان بروم، ایده بازی کردن را رد نمی کنم. اما آنچه نمی توانم به آن فکر کنم انتقال به لیگ برتر در سن ۳۳ سالگی است، زیرا فوتبال در انگلیس خیلی فیزیکی است.

در دوران حضورم در بایرن مونیخ این احساس وجود داشت که من یکی از خیل بازیکنان بین المللی تیم هستم و بسیاری فکر می کردند که من در رئال مادرید ناکام خواهم شد. حالا فکر می کنم برخی به خاطر جدایی من از بایرن مونیخ حسرت می خورند."

بیشتر بخوانید:
واکنش مدافع آژاکس به شایعات انتقالش به بارسلونا
تمجید لیونل مسی از لائوتارو مارتینز
سانچو من را به یاد نیمار جوان می‌اندازد 

تگ ها


بایرن مونیخ فوتبال جهان تونی کروس رئال مادرید فوتبال