تونی: هیچ‌وقت آن بازی تلخ را فراموش نمی‌کنم

سرمربی اسبق تراکتور بعد از سال‌ها دوباره درباره بازی فراموش نشدنی برابر نفت تهران و قهرمان نشدن تیم‌اش صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، یکی از خاطره‌انگیزترین و البته عجیب‌ترین بازی‌های تاریخ لیگ برتر ایران به هفته پایانی فصل ۹۴-۹۳ برمی‌گردد؛ جایی که تراکتور با نتیجه ۳ بر یک از نفت تهران پیش بود، اما در نهایت به تساوی ۳ بر ۳ رسید ولی با این وجود، تبریزی‌ها فکر می‌کردند که قهرمان شده و به جام قهرمانی دست یافته‌اند!

تونی اولیویرا، سرمربی وقت تراکتور که بعد از بازی با نفت تهران در آغوش تماشاگران این تیم بود، در پیام تصویری به برنامه مثبت فوتبال برتر اظهار کرد: امروز قرار است در مورد بازی تراکتور و نفت در ۱۵ می(۲۵ اردیبهشت ۹۴) صحبت کنیم. آن روز را هیچ‌وقت فراموش نمی‌کنم چون رؤیاهایمان بعد از آن نتیجه رنگ باخت گرفت.

او ادامه داد: استادیوم خیلی سریع پُر شد. هواداران منتظر پیروزی ما بودند، اما متاسفانه موفق به کسب پیروزی نشدیم.

سرمربی پیشین تراکتور یادآور شد: ۱۲ برد فوق‌العاده آوردیم و از رده ششم بالا آمدیم. به نظرم در آن بازی داور تصمیمات خوبی نگرفت. ما از قضاوت فغانی راضی نبودیم.

تونی تصریح کرد: امیدوارم تراکتور روزی قهرمان لیگ برتر شود. برای همه هواداران تراکتور و مردم ایران که به دلیل ویروس کرونا دوران سختی را می‌گذرانند، آرزوی سلامتی دارم. باعث افتخار است که دوباره با هواداران فوتبال در ایران صحبت می‌کنم. هیچ‌وقت دوران حضورم در تراکتور را فراموش نمی‌کنم. ممنون برای همه چیز.

تگ ها


تراکتور تونی اولیویرا