توهین به سوپرماریو بالاخره تلفات داد

باشگاه ورونا یکی از رهبران گروه‌های تیفوسی هوادار خود را به دلیل توهین نژادپرستانه علیه ماریو بالوتلی به مدت ده سال از حضور در ورزشگاه خانگی این تیم محروم کرد....

باشگاه ورونا یکی از رهبران گروه‌های تیفوسی هوادار خود را به دلیل توهین نژادپرستانه علیه ماریو بالوتلی به مدت ده سال از حضور در ورزشگاه خانگی این تیم محروم کرد.

به گزارش مدال، روز یکشنبه در جریان دیدار ورونا برابر برشا، هواداران تیم ورونا علیه «ماریو بالوتلی» مهاجم برشا شعارهای نژادپرستانه سر دادند که این مسئله با واکنش مهاجم ایتالیایی و توقف چند دقیقه‌ای بازی توسط داور مسابقه همراه شد.

در همین راستا «لوکا کاستلینی» یکی از هواداران ورونا در گفتگو با «رادیو کافه» درباره این مسئله اظهارات عجیب‌تری انجام داد و گفت: «بالوتلی هرگز 100 درصد ایتالیایی نخواهد بود. ضمن اینکه ما هم یک سیاه‌پوست در تیم داریم که اتفاقا گل زد و تشویقش کردیم. بالوتلی تنها حق شهروندی ایتالیایی دارد و یک ایتالیایی اصیل نیست!»

باشگاه ورونا اما بلافاصله به این صحبت‌ها واکنش نشان داد و در بیانیه‌ای رسمی ضمن بیان این نکته که صحبت‌های کاستلینی خلاف اصول این باشگاه است او را تا ژوئن سال 2030 از حضور در ورزشگاه محروم کرد.

بیشتر بخوانید:

بالوتلی: خجالت بکشید! شرم بر شما!

تگ ها


سوپرماریو ماریو بالوتلی برشا هلاس‌ـــورونا توهین به بالوتلی توهین نژادپرستانه توهین هوادار سری آ محرومیت محرومیت هوادار فوتبال جهان نژادپرستی ماریو بالوتلی برشا هلاس ورونا سری آ فوتبال