توپچی‌ها به دنبال جذب ستاره بارسلونا

توپچی‌های لندن در راستای تقویت خود برای حضور قدرتمند در فصل پیش رو، حالا دست روی فیلیپه کوتینیو ستاره باشگاه بارسلونا گذاشته‌اند....

توپچی‌ها به دنبال جذب ستاره بارسلونا

به گزارش مدال؛ از مدت‌ها پیش بحث‌های پیرامون جدایی «فیلیپه کوتینیو» ستاره برزیلی بارسلونا از ترکیب آبی‌اناری‌ها به گوش می‌رسید اما مشتری پر و پا قرصی برای او پیدا نمیشد. حال از اسپانیا خبر می‌رسد که باشگاه آرسنال به انتقال قرضی ستاره سابق باشگاه لیورپول می‌اندیشد.

ستاره برزیلی در اسپانیا نتوانسته عملکرد خود در لیورپول را تکرار کند اما حالا «Diario Sport» مدعی شده است که با  توجه تقابل آرسنال و بارسلونا در جام خوان گمپر، سران باشگاه انگلیسی از این فرصت برای مذاکره با باشگاه کاتالانی برای انتقال قرضی «کوتینیو» استفاده خواهند کرد.

بلوگرانا پس از خرید «گریزمان»، «نتو» و «جونیود فیرپو» قصد دارد با فروش برخی بازیکنان شرایط مالی خود را به تعادل برساند ولی آرسنال علاقه‌ای به پرداخت 100 میلیون یورو برای خرید دائمی هافبک برزیلی را ندارد و تنها به دنبال انتقال قرضی او است. این در حالی‌ست که روز گذشته رسانه‌های انگلیسی مدعی شدند که باشگاه بارسلونا در پیغامی به تیم‌های حاضر در لیگ برتر اعلام کرده که حاضر است کوتینیو را با 27 میلیون پوند به صورت قرضی به انگلیس منتقل کند.

بیشتر بخوانید:

چوب حراج بارسلونا به کوتینیو؛ فقط 27 میلیون پوند!

تگ ها


فیلیپه کوتینیو کوتینیو آرسنال توپچی‌های لندن اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فیلیپه کوتینیو آرسنال بارسلونا لیگ برتر لالیگا فوتبال