توپچی‌ها خواهان جذب مهاجم رئال مادرید شدند

مسئولان باشگاه آرسنال به منظور تقویت تیم خود قصد دارند لوکاس وازکز ستاره زهردار باشگاه رئال مادرید را جذب کنند، ستاره‌ای که در تابستان پیشنهاد منچستریونایتد و البته توپچی‌های لندن را رد کرد تا در سانتیاگو برنابئو بماند....

توپچی‌ها خواهان جذب مهاجم رئال مادرید شدند

به گزارش مدال، «لوکاس وازکز» وینگر 28 ساله رئال مادرید که از محصولات آکادمی این باشگاه است هرگز در «سانتیاگو برنابئو» یک بازیکن همیشه ثابت در ترکیب کهکشانی‌ها نبوده و در این فصل زیر نظر «زین‌الدین زیدان» در چهار دیدار از دوازده هفته نخست لالیگا از ابتدا به میدان رفته است.

حال نشریه «کادناسر» مدعی شده واسکز که برای ماندن در جمع کهکشانی‌ها پیشنهاد آرسنال، منچستریونایتد و حتی بایرن مونیخ را در تابستان رد کرده اکنون به پیشنهادات خود برای نقل‌وانتقالات زمستانی می‌اندیشد.

توپچی‌های لندن نیز با توجه به این مسئله یک بار دیگر برای جذب او پیش قدم شده‌اند و پیشنهاد 20 میلیون یورویی خود را به کهکشانی‌ها ارائه داده‌اند تا به کمک او ترکیب خود را تقویت کنند.

بیشتر بخوانید:

جنگ رئال مادرید با مسئولان لالیگا

تگ ها


لوکاس وازکز رئال مادرید کهکشانی‌ها آرسنال توپچی‌های لندن فوتبال جهان لیگ برتر انگلیس لالیگا لوکاس وازکوئز آرسنال رئال مادرید لالیگا لیگ برتر فوتبال