توپ جدید آدیداس برای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا+ عکس

آدیداس کمپانی بزرگ آلمانی که مسئولیت طراحی توپ‌های رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا را بر عهده دارد، توپ‌های جدیدی را برای مرحله گروهی این دوره از رقابت‌ها طراحی کرده است....

آدیداس کمپانی بزرگ آلمانی که مسئولیت طراحی توپ‌های رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا را بر عهده دارد، توپ‌های جدیدی را برای مرحله گروهی این دوره از رقابت‌ها طراحی کرده است.

به گزارش مدال؛ با شروع فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا برخی چیزها نسبت به فصل گذشته دستخوش تغییر و تحول شده که توپ برگزاری این دوره از رقابت‌ها نیز یکی از این تغییرات است.

کمپانی «آدیداس» همانند هر سال توپی جدید برای فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا را طراحی کرده است. این کمپانی آلمانی ستاره‌های روی توپ را به رسم هر سال در روی توپ قرار داده با این تفاوت که اندازه آنها امسال بزرگ‌تر از گذشته شده است. ضمن اینکه توپ این دوره از رقابت‌ها نسبت به فصل گذشته رنگین‌تر شده ترکیبی از رنگ‌های آبی، نارنجی و زرد توپ‌های جدید را تشکیل می‌دهند. این تغییرات آدیداس مورد استقبال هواداران نیز قرار گرفته است. از همه مهم‌تر کیفیت توپ‌ها نیز به طرز محسوسی بهبود یافته و دقت پاس‌ها و کنترل توپ با توجه به کیفیت و جنس آن بالا رفته است.

توپ جدید آدیداس برای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا+ عکس

نکته عجیب اینکه این توپ تنها در مرحله گروهی استفاده خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

5 نکته مهم درباره لیگ قهرمانان اروپا که نمی‌دانستید؛ آغاز ضیافت

تگ ها


آدیداس کمپانی آلمانی لیگ_قهرمانان_۲۰ ۲۰۱۹ لیگ قهرمانان ۲۰۱۹/۲۰ مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا لیگ قهرمانان اروپا توپ لیگ قهرمانان اروپا فوتبال جهان UEFA Champions League فوتبال