توپ طلا که هیچ؛ لواندوفسکی کفش طلا هم نمی گیرد!+ عکس

چیرو ایموبیله، ستاره ایتالیایی لاتزیو امشب موفق شد باز هم دروازه حریف را باز کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جنگ دریافت کفش طلا در هفته های اخیر در فوتبال اروپا به اوج رسیده و حالا به نظر می رسد بر خلاف انتظار چیرو ایموبیله برنده این جایزه لقب گیرد. ستاره ایتالیایی و باتجربه بیانکوچلستی امشب موفق شد باز هم گلزنی کرده و این بار دروازه برشا را باز کند تا فاصله ای با دریافت این جایزه بزرگ نداشته باشد.

چیرو ایموبیله با زدن سی و پنجمین گل این فصل خود در رقابت های لیگ از لواندوفسکی با ۳۴ گل عبور کرد و حالا تنها کریستیانو رونالدو می‌تواند با درخشش خیره کننده کفش طلا را از ایموبیله بگیرد.

رونالدو تنها دو بازی دیگر فرصت دارد و باید حداقل ۴ گل به ثمر برساند و البته ستاره لاتزیو نیز در بازی پایانی موفق به گلزنی نشود تا این جایزه به هر دو بازیکن برسد. روزی که رارت لواندوفسکی از دورتموند جدا شده و راهی بایرن مونیخ شد، باشگاه آلمانی چیرو ایموبیله را به عنوان جانشین جذب کرد و البته این بازیکن در بوندسلیگا توفیقی نداشت. در ادامه همین روند در سویا نیز تکرار شد و چیرو ایموبیله آنجا نیز نتوتنست عملکرد خوبی ارائه دهد. اما حالا روزگار چرخ خورده و این بازیکن حالا احتمالا بهترین جایزه فردی لواندوفسکی را از آن خود خواهد کرد.

شادی گل خالص چیرو ایموبیله بعد از عبور از رکورد گلزنی روبرت لواندوفسکی.او گب شماره ۳۵ را مقابل برشا به ثمر رساند تا نامزد اول کفش طلا باشد.البته اگر رونالدو بگذارد.کریستیانو امشب با یووه مقابل کالیاری قرار خواهد گرفت و برای رسیدن به ایموبیله باید پوکر کند!

بیشتر بخوانید:
ساری: مقابل رم با زیر ۲۳ ساله‌ها بازی می‌کنیم
زلاتان: من مثل بنجامین باتن هستم، همیشه جوان!
نگرانی سرمربی میلان از برنامه فصل بعد 

تگ ها


کریستیانو رونالدو روبرت لواندوفسکی بایرن مونیخ فوتبال جهان کفش طلا چیرو ایموبیله یوونتوس لاتزیو فوتبال