توپ های با کیفیت بهتر به لیگ برتر راه پیدا میکند؟

بعد از سال ها بازی با توپ های تولیدی شرکت آل اشپورت سرانجام سازمان لیگ تصمیم به بهره بردن از توپ های بهتری در رقابت های فصل جدید گرفت ......

بعد از سال ها بازی با توپ های تولیدی شرکت آل اشپورت سرانجام سازمان لیگ تصمیم به بهره بردن از توپ های بهتری در رقابت های فصل جدید گرفت.

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی: بعد از انتقادات فراوانی که باشگاه ها از توپ های مورد استفاده شرکت آل اشپورت در رقابت های لیگ برتر داشتند سرانجام مسئولان سازمان لیگ تصمیم گرفتند با اتمام قرارداد با شرکت آلمانی از فصل پیش رو توپ های جدید و مدرن تری برای بازی ها در نظر بگیرند.

از همین رو طی هفته های گذشته دو بار مزایده برای شرکت های خواهان همکاری با سازمان لیگ برتر برگزار شد که طی این مزایده ها نتیجه خاصی رقم نخورد تا ایده خرید توپ برای باشگاه ها در دستور کار سران سازمان لیگ قرار بگیرد. بنا به اخبار رسیده قرار است تیم های حاضر در لیگ هفدهم از این پس با توپ های تولیدی شرکت نایکی که توسط سازمان لیگ خریداری می شود به میدان بروند.

این توپ ها از آن جهت انتخاب شد که نایکی به عنوان اسپانسر اصلی کنفدارسیون فوتبال آسیا توپ های خود را در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در اختیار تیم ها قرار می دهد که مورد تایید همه باشگاه ها نیز قرار دارد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال