تکذیبه فدراسیون مراکش؛ هیچ ارتباطی با کی روش نداشتیم

در پی اوج گیری شایعات پیرامون مذاکره مراکش با سرمربی پرتغالی ایران، فدراسیون فوتبال این کشور در بیانیه ای این شایعات را تکذیب و به حمایت از سرمربی فرانسوی پرداخت ......

در پی اوج گیری شایعات پیرامون مذاکره مراکش با سرمربی پرتغالی ایران، فدراسیون فوتبال این کشور در بیانیه ای این شایعات را تکذیب و به حمایت از سرمربی فرانسوی پرداخت.

 چند روزی بود از مراکش به عنوان یکی از مشتریان کارلوس کی روش نام برده می شد که با اوج گیری شایعات در قبال مذاکرات پنهانی نماینده این کشور با سرمربی پرتغالی ایران، روسای فدراسیون فوتبال مراکش با صدور بیانیه ای این شایعات را کاملا تکذیب کردند.

سایت 360sport مراکش امروز در گفتگویی با محمد مکروف مشاور رئیس فدراسیون فوتبال این کشور مدعی شد اخبار پیرامون مذاکرات با کی روش به هیچ عنوان صحت نداشته است. مکروف گفت:«فدراسیون فوتبال مراکش هیچ ارتباطی با کارلوس کی‌روش نداشته و ما به قراردادی که با سرمربی خودمان هروه رنارد داریم، پایبند هستیم».

او خشمگین از دامن زدن رسانه های به اخبار دروغ مذاکره با سرمربی ایران افزود:«چطور فدراسیون فوتبال می‌تواند در فاصله چند ماه باقی‌ مانده به شروع جام ملت‌های آفریقا به فکر جذب سرمربی جدید باشد؟ عوامل خاصی در داخل هستند که این شایعات را منتشر می کنند و قطعا فدراسیون با آنها برخورد خواهد کرد».

کارلوس کی روش اخیرا قراردادش را با فدراسیون فوتبال ایران تمدید کرده است. هر چند این مربی در مصاحبه با بی‌بی‌سی اعلام کرد قراردادی با ایران امضا نکرده و بدون قرارداد در ایران فعالیت می‌کند.

 

تگ ها


ایران فوتبال