تکذیب اختلاف با شفر از سوی خطیر

علی خطیر می‌گوید مشکلی با شفر ندارد...

دكتر علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال پس از پایان جلسه امروز هیات مدیره نکاتی را در خصوص مسایل مختلف بیان کرد.
به گزارش مدال، خطیر به سایت رسمی باشگاه استقلال گفت: اینجانب هیچ اختلافی با سرمربی تیم استقلال نداشته ام و هیچ کدورتی میان اینجانب و سرمربی نبوده و نخواهدبود .
همان طور که قبلا مدیرعامل محترم باشگاه و خودم اعلام کرده بودیم اگر هم اختلافی بوده اختلاف سلیقه بوده که در خانواده بزرگ استقلال طبیعی است.
وی افزود: آقای شفر از مربیان توانمند، بزرگ و شناخته شده در فوتبال جهان هستند و من با توجه به مسئولیتم در باشگاه همه توان خودم را برای کمک به ایشان وبه اندازه بضاعتم و برای موفقیت باشگاه به کار خواهم برد.
معاون ورزشی باشگاه استقلال اظهار داشت: من کنار آقای شفر بوده ، هستم و خواهم ماند و از هیچ کوششی برای موفقیت ایشان که موفقیت تیم و باشگاه استقلال است دریغ نخواهم کرد. همان طور که مدیرعامل باشگاه نیز گفته اندما میخواهیم همگی در کنار هم و برای شادی هواداران ، استقلال جدیدی بسازیم که قطعا این کار با وجود مربی صاحب نام و بزرگى به نام آقای شفر دور از دسترس نخواهد بود و هواداران عزيزمان بدانند كه روزهاى خوبى در انتظارمان خواهد بود .
باز هم تأكيد ميكنم ايشان حمايت كامل هيات مديره و مديرعامل محترم باشگاه و بالطبع اينجانب بعنوان عضو كوچك باشگاه را در ادامه مسير موفقيت استقلال خواهدداشت .
 

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال