تکذیب حضور بازیکن ایرانی در وردربرمن

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه: بعد از سفر برخی از مدیران باشگاه وردربرمن و آلکساندر نوری مربی ایرانی الاصل به تهران برای تماشای بازی تیم ملی برابر ازبکستان شایعاتی نقل محافل خبری شد مبنی بر این که ممکن است در فصل آینده بوندس لیگا، برمن از بازیکنان آسیایی و در راس آنها ملی پوشان ایرانی در ترکیب خود بهره ببرد ......

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه: بعد از سفر برخی از مدیران باشگاه وردربرمن و آلکساندر نوری مربی ایرانی الاصل به تهران برای تماشای بازی تیم ملی برابر ازبکستان شایعاتی نقل محافل خبری شد مبنی بر این که ممکن است در فصل آینده بوندس لیگا، برمن از بازیکنان آسیایی و در راس آنها ملی پوشان ایرانی در ترکیب خود بهره ببرد ...

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه: بعد از سفر برخی از مدیران باشگاه وردربرمن و آلکساندر نوری مربی ایرانی الاصل به تهران برای تماشای بازی تیم ملی برابر ازبکستان شایعاتی نقل محافل خبری شد مبنی بر این که ممکن است در فصل آینده بوندس لیگا، برمن از بازیکنان آسیایی و در راس آنها ملی پوشان ایرانی در ترکیب خود بهره ببرد.

در واکنش به این اخبار و شایعات فرانک بائومان مدیرفنی باشگاه وردربرمن در مصاحبه با سایت فوسبال با تکذیب هر گونه اقدام برای جذب بازیکن آسیایی گفت:« تا به این لحظه هیچ برنامه ای برای ورود به بازار آسیا نداشتیم و تمام تمرکز خود را روی ترمیم نقاط ضعف تیم با گزینه های نزدیک به باشگاه قرار دادیم که در حال حاضر تنها می توانم بگویم به عقد قرارداد با یکی از دروازه بان های مد نظر نزدیک شدیم».

با تکذیب رسمی مدیرباشگاه آلمانی باید پرونده حضور احتمالی ملی پوشان ایران در جمع شاگردان آلکساندر نوری را مختومه دانست به خصوص که شایعاتی به گوش می رسید مبنی بر این که هیچ بعید نیست مهدی طارمی تا چند روز آینده سر از این باشگاه آلمانی در آورده و شاگرد آلکساندر نوری شود.