تکذیب حضور علی دایی روی نمیکت تیم ملی عراق

در حالی که گفته می‌شد علی دایی یکی از کاندیداهای حضور روی نیمکت تیم‌ملی فوتبال عراق است، اما دست‌اندرکاران فوتبال این کشور نظر دیگری دارند....

به گزارش مدال، سرنوشت سرچکو کاتانچ سرمربی تیم ملی فوتبال عراق همچنان نامعلوم است. پس از اینکه این مربی در خاک عراق نتوانست در جام غرب آسیا موفق شود، رسانه‌های ورزشی عراق به شدت علیه او انتقاد کردند و تعدادی از این رسانه‌ها نیز خبر جدایی او را تیتر کردند که گویا خبر آنها درست از آب در نیامد.
در حالی که هنوز ماندن یا جدایی سرمربی عراقی‌ها معلوم نشده است، عده‌ای از پیشنهاد فدراسیون فوتبال عراق به علی دایی اسطوره فوتبال کشورمان خبر دادند.
طبق آنچه که از اطراف فدراسیون فوتبال عراق شنیده می‌شود، عدنان حمد، عبدالغنی شهد و باسم قاسم که هر سه نیز جز بازیکنان سابق تیم‌ملی عراق هستند از کاندیداهای حضور روی نیمکت تیم‌ملی این کشور به شمار می‌روند.

امشب ساعت 20:30 به وقت بغداد نشست نهایی برای ماندن یا جدایی کاتانچ در محل فدراسیون عراق برگزار می‌شود. 
عبدالخالق مسعود رئیس فدراسیون فوتبال عراق در جدیدترین مصاحبه خود درباره کاندیداهای احتمالی سرمربیگری تیم‌ملی عراق هیچ توضیحی ارائه نداد. 
او در این مصاحبه عنوان کرد: در جلسه‌ای که قرار است برگزار کنیم، در صدد هستیم تا وضعیت نیمکت تیم‌ملی را برای حضور پرقدرت در مسابقات مقدماتی جام‌جهانی 2022 و جام ملت‌های آسیا 2023 تعیین تکلیف کنیم.
وی افزود: قرارداد کاتانچ سه ساله است و درباره جدایی او هنوز تصمیمی اتخاذ نشده است.
با توجه به اینکه زمان زیادی برای شروع مسابقات مهم تیم‌ملی عراق باقی نمانده است، بعید است کاتانچ از سرمربیگری قهرمان جام ملت‌های آسیا در سال 2007 کنار گذاشته شود. احتمال اینکه یک دستیار عراقی در کنار او حضور یابد زیاد است و این شاید یکی از برنامه‌های مسئولان فوتبال عراق برای ادامه همکاری با این سرمربی اهل کشور اسلوونی باشد.
مبلغ قرارداد کاتانچ با عراقی‌ها یک میلیون دلار است و همین امر سبب شده است تا آنها با احتیاط تفکرات برکناری این مربی را دنبال کنند.

بیشتر بخوانید:

شایعه در شهر؛ دایی سرمربی عراق می‌شود؟

 

تگ ها


علی دایی سرمربی عراق دایی عراق سرمربی عراق فوتبال