تکذیب خاطره ستاره اسبق رئال درباره رونالدو

روزنامه مارکا می‌گوید خاطره‌ای که آنتونیو کاسانا اخیرا از رونالدوی برزیلی تعریف کرده با واقعیت‌ها همخوانی ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، آنتونیو کاسانو، بازیکن سابق رئال مادرید اخیرا در یک گفتگوی رسانه‌ای خاطره‌ای از رونالدو نازاریو یا همان رونالدوی برزیلی تعریف کرد ولی روزنامه مارکا می‌گوید داستان کاسانو با اینکه جذاب است ولی به نظر می‌رسد با واقعیت‌ها همخوانی ندارد.

کاسانو که در سالهای ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷ به مدت یک فصل و نیم در رئال مادرید با رونالدوی برزیلی همبازی بوده و همیشه او را تحسین می‌کرده در یک گفتگوی ویدیویی به ذکر خاطره‌ای از این اسطوره برزیلی پرداخت و گفت:" ما در یک بازی مقابل دپورتیوو داشتیم ۱-۰ می‌باختیم. آنها تیم فوق‌العاده‌ای داشتند. در شرایطی که داشتیم می‌باختیم تماشاچی‌ها شروع به سوت زدن کردند و به خصوص وقتی توپ به رونالدو می‌رسید سوت می‌زدند".

کاسانو در ادامه گفتگو با کوریره دلو اسپورت گفت:" وقتی به رختکن رفتیم مربی می‌خواست رونالدو را بیرون بکشد و رود فان نیستلروی را به زمین بفرستد ولی رونالدو گفت نه، من را بیرون نیاور،اگر تا پانزده دقیقه بعد از شروع نیمه دوم دو گل نزدم من را تعویض کن. همینطور هم شد و رونالدو در ۱۵ دقیقه دو گل برای ما زد".

روزنامه مارکا اما با بررسی آمار می‌گوید این داستان کاسانو با واقعیت همخوانی ندارد. چرا که کاسانو در طول حضورش در رئال مادرید در سه بازی مقابل دپورتیوو لاکرونیا در زمین حضور داشته که چنین شرایطی در هیچکدام از آن سه بازی اتفاق نیفتاده.

رونالدو در دوران همبازی بودن با کاسانو در رئال مادرید تنها در یک بازی موفق شده در نیمه دوم دو گل به ثمر برساند و آن هم در جریان تساوی ۲-۲ رئال مادرید مقابل دینامو کیف بوده که رونالدو دو گل رئال را در دقایق ۸۶ و ۸۸ به ثمر رسانده.

بیشتر بخوانید:

بارتومئو، موفق در خنثی کردن یک تنش دیگر

تگ ها


رونالدو آنتونیو کاسانو تیم ملی ایتالیا فوتبال جهان کاسانو رئال مادرید لالیگا فوتبال