Banner

تکذیب درخواست ضد لیورپولی رئیس باشگاه تاتنهام

طی یک روز گذشته شایعاتی مبنی بر علاقه باشگاه تاتنهام برای لغو رقابت های لیگ برتر در فصل جاری به گوش رسید که البته یک منبع انگلیسی آن را تکذیب کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لیگ برتر روز جمعه اعلام کرد که به دلیل همه گیر شدن ویروس کرونا تمام مسابقات تا ۴ آوریل به تعویق می افتد و آن دسته از بازی هایی که طی هفته های پیش رو انجام نشده است برای اواخر فصل دوباره برنامه ریزی می شوند. با این وجود برخی معتقد هستند که تاریخ اعلام شده بسیار خوشبینانه است و احتمالاً دوباره رقابت ها به تعویق خواهد افتاد.

در ۲۴ ساعت گذشته گمانه‌زنی‌های مبنی بر اینکه رئیس باشگاه تاتنهام یعنی دنیل لوی خواستار لغو ادامه رقابت ها و ابطال لیگ در فصل جاری شده ، به گوش رسیده است. این شایعات می تواند به نفع باشگاه تاتنهام باشد چرا که این تیم شمال لندنی در حال حاضر وضعیت خوبب را تجربه نمی‌کند و به نظر می رسد شانس کمی برای حضور در جمع چهار تیم بالای جدول و شرکت در رقابت های لیگ قهرمانان فصل آینده داشته باشد.

با وجود همه این شایعات اما یک منبع انگلیسی تمام آن ها را تکذیب کرده و مدعی شده که دنیل لوی به شدت خواهان این است که همین فصل با انجام تمام بازی ها پایان یابد چرا که او او معتقد است لغو ادامه رقابت‌ها در فصل جاری می تواند ضرر هنگفتی را از نظر مالی برای باشگاه‌های انگلیسی به همراه داشته باشد.

بیشتر بخوانید:
احتمال اهدای جام قهرمانی به لیورپول
شبکه‌های پخش فوتبال، پول مشتریان را پس نمی‌دهند

تگ ها


ویروس کرونا فوتبال جهان کرونا لیورپول تاتنهام تاتنهام لیورپول فوتبال