تکذیب شایعات؛ این ستاره بارسا غیرقابل فروش است

باشگاه بارسلونا هیچ برنامه ای برای فروش یا جذب جایگزین مارک آندره ترشتگن ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه بارسلونا پیش از این تاکید کرده که مارک آندره ترشتگن یک بازیکن غیر قابل فروش محسوب می‌شود. اگرچه وضعیت اقتصادی بارسا همچنان خوب نیست اما مدیران و سرمربی جدید تیم یعنی ژاوی هرناندز به ترشتگن اعتقاد دارند و دروازه‌بان آلمانی را برای بازگشت تیم به مسیر درست ضروری می دانند.

ترشتگن تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۵ با بارسلونا قرارداد دارد و اخیراً نتوانسته فرم قابل قبولی را از خود به نمایش بگذارد. دروازه‌بان آلمانی در ماه می گذشته تحت یک عمل جراحی نسبتاً سنگین روی زانوی خود قرار گرفته و از آن زمان نتوانسته عملکرد درخشان قبل را ارائه دهد.

حذف از لیگ قهرمانان اروپا دوباره گمانه زنی ها در مورد لیست خروجی  بارسا را افزایش داده است اما برخلاف گذشته نام های جدیدی در بین شایعات مشاهده می شود که دو مورد از مهمترین آنها همین مارک آندره ترشتگن و البته فرانکی دی‌یونگ به حساب می‌آیند.

در مورد ترشتگن شایعات وقتی افزایش پیدا کرد که گفته شد بارسلونا به دنبال عقد قرارداد با آندره اونانا کامرونی است اما اسپورت کاتالونیا تاکید کرده که باشگاه هیچ برنامه‌ای برای فروش این دروازه‌بان آلمانی ندارد و او را برای پروژه پیش روی خود کاملاً ضروری می‌داند. این بدان معناست که باشگاه کاتالانی به ترشتگن هیچ شک و تردیدی ندارد و به پیشنهادات برای او گوش نمی دهد.

از طرف دیگر ژاوی یکبار به شکل علنی اطمینان خود را به مارک آندره ترشتگن اعلام کرده و طی روزهای اخیر نیز این مسئله را به خود او تاکید کرده است. همچنین باشگاه نیز ایده ای کاملاً مشابه ژاوی دارد و در واقع توافق شده که این بازیکن به کار خود در بارسا ادامه دهد.

تگ ها


مارک آندره ترشتگن فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال