تکذیب شد؛ ارلینگ هالند به رئال نمی‌رود

مدیر ورزشی بوروسیا دورتموند شایعات اخیر درباره پیوستن ارلینگ هالند پدیده گلزن این تیم به رئال مادرید را تکذیب کرد....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از مطرح شدن شایعات و گمانه‌زنی‌ها درباره احتمال جدا شدن ارلینگ هالند از دورتموند و پیوستن او به رئال مادرید، میشائیل زورک مدیر ورزشی دورتموند این شایعات را رد کرده و گفت تصور می‌کند هالند مدتهای طولانی پیراهن زردرنگ دورتموند را به تن خواهد کرد.

هالند که ژانویه گذشته با قراردادی ۲۴ میلیون دلاری از سالزبورگ اتریش به دورتموند پیوسته در این مدت نامش را به عنوان یکی از گلزن‌ترین ستاره‌های جوان اروپا مطرح کرده است. این گلزن ۲۰ساله در ۳۱ بازی برای زردپوشان وستفالیا ۳۳ گل به ثمر رسانده است.

با اینکه قرارداد هالند با دورتموند تا سال ۲۰۲۴ اعتبار دارد ولی درخشش او باعث شده بود اخیراً شایعاتی درباره احتمال انتقالش به رئال مادرید با فعال کردن بند آزادسازی ۷۵ میلیون یورویی قراردادش مطرح شده بود.

میشائیل زورک مدیر ورزشی دورتموند اما این شایعات را رد کرده و گفت: " ما برای ارلینگ برنامه‌های بلندمدت داریم. اصلاً نباید به شایعات پرداخت. من تصور می‌کنم که او حالا حالاها در تیم ما بازی خواهد کرد".

زورک در پاسخ به پرسشی درباره مدیریت انتظارات از ستاره جوان گلزن نروژی گفت: " نیازی به مدیریت او نیست. ارلینگ از چنان دینامیک مثبتی برخوردار است که ما تصور نمی‌کنیم دچار مشکل شهرت شود. وقتی او اینطور پیش می تازد چرا باید سرعتش را کند کنیم؟ درخشش او برای ما اتفاق شیرینی است. من کلاً به کند کردن سرعت اتفاقات مثبت اعتقاد ندارم".

تگ ها


ارلینگ هالند بروسیا دورتموند