تکذیب شد؛ میلان به جذب ستاره پرتغالی نزدیک نیست

وبسایت گل اخبار مربوط به توافق منچسترسیتی و میلان بر سر انتقال برناردو سیلوا را تکذیب کرد....

به گزارش "ورزش سه"، برناردو سیلوا از سال ۲۰۱۷ در منچسترسیتی بازی می کند و پس از چند فصل درخشان، سال قبل از ایده های پپ گواردیولا خارج شد. ستاره ملی پوش پرتغالی جایگاه ثابتش در ترکیب سیتی را از دست داد و به همین دلیل خواهان جدایی است.

در هفته های اخیر شایعات زیادی پیرامون معاوضه برناردو با بازیکنانی از دیگر تیم ها به گوش رسیده اما چندی پیش دیلی میل ادعا کرد که برناردو سیتی را تنها به مقصد تیمی در اسپانیا ترک خواهد کرد. طبق این ادعا از یکی از سه غول اسپانیا یعنی رئال مادرید، بارسلونا یا اتلتیکو به عنوان مقصد بعدی این ستاره پرتغالی نام برده شد اما در حال حاضر به نظر می‌رسد که این تیم‌ها برنامه ای برای جذب برناردو ندارند.

اما جدیدترین شایعه در مورد ستاره پرتغالی منچسترسیتی به علاقه میلان به جذب این بازیکن مربوط بوده است. حتی گفته شد که دو باشگاه میلان و منچستر سیتی بر سر انتقال دائمی برناردو سیلوا به توافق رسیده اند و تا پایان نقل و انتقالات تابستانی این وینگر پرتغالی راهی روسونری خواهد شد. در همین راستا وبسایت گل گزارشی منتشر کرده و مدعی شده که برناردو سیلوا در آستانه انتقال به میلان قرار ندارد و هیچ نشانه ای از توافق بین دو باشگاه نیز مشاهده نمی‌شود.

گفتنی است پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی اخیراً تایید کرده بود که برناردو سیلوا خواهان جدایی از منچسترسیتی است اما فعلاً توافقی برای انتقال او به تیمی دیگر حاصل نشده است؛ این در حالی است که تنها چند روز دیگر تا پایان نقل و انتقالات تابستانی باقی مانده است.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ آث میلان برناردو سیلوا منچستر سیتی