تکذیب ضرب الاجل فیفا به پرسپولیس بخاطر برانکو

فیفا به باشگاه پرسپولیس ضرب الاجلی نداده است....

فیفا به باشگاه پرسپولیس ضرب الاجلی نداده است.

مدیرعامل پرسپولیس گفت: نامه‌ و اولتیماتومی درمورد مطالبات برانکو از فیفا به باشگاه نرسیده است.

به گزارش مدال، پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس به یکی از مشکلات اخیر باشگاه پرسپولیس تبدیل شده است.

باشگاه بدنبال روشی بود تا این پول را پرداخت کند اما مشکلات ارزی و نبود ارز مورد نیاز در باشگاه پرسپولیس، موجب شد تا پرداخت دستمزد سرمربی کروات سرخپوشان به مشکلی جدی تبدیل شود.

در همین ارتباط برخی رسانه ها مدعی شدند بعد از آنکه سرمربی پرسپولیس نامه ای درباره مطالبات معوقه و جاری خود از سرخپوشان را به فیفا ارسال کرد، این نهاد نیز در پاسخ نامه ای را برای باشگاه پرسپولیس فرستاد تا هرچه سریعتر مطالبات برانکو پرداخت شود.

یکی از اعضای باشگاه به خبرنگار ما گفت که برانکو به فیفا نامه ای نداده است.

ضمنا برانکو قصد دارد نامه سوم خود را به باشگاه ارائه کند و اگر حاصلی نداشت آنوقت به فیفا نامه می زند.

در همین زمینه ایرج عرب اعلام کرد: این خبر صحت ندارد و از پایه و اساس کذب است. چنین نامه‌ و اولتیماتومی از فیفا به باشگاه نرسیده و تعجب می‌کنم چرا چنین خبری منتشر شده است. متوجه شدیم که این خبر کذب به خاطر یک اشتباه فردی رخ داده و عمدی در کار نبوده است اما از رسانه‌های محترم درخواست می‌کنم که اخبار بی‌پایه و اساس را منتشر نکنند و ابتدا صحت و سقم اخبار را به دست بیاورند.

وی ادامه داد: ۲ روز دیگر تیم پرسپولیس به عنوان نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف نماینده عربستان برود و در این شرایط تیم پرسپولیس مثل یک تیم ملی است و باید از آن حمایت کنند. امیدوارم همه دست به دست هم بدهند تا حاشیه‌ای برای باشگاه و تیم پرسپولیس ایجاد نشود.