تکذیب فروش آنسو فاتی؛ پدیده در نوکمپ می‌ماند

مدیر لاماسیا و یکی از مدیران ارشد بارسلونا می‌گوید با وجود شایعات، این باشگاه هیچ قصدی برای فروش آنسو فاتی پدیده جوانش ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، خاویر ویلاخوانا، مدیر لاماسیا و یکی از مدیران ارشد باشگاه بارسلونا در پاسخ به شایعات درباره احتمال جدایی آنسو فاتی از این تیم این شایعات را تکذیب کرده و گفت باشگاه کاتالان هیچ قصدی برای فروش فاتی، پدیده جوان خود ندارد.

در روزهای اخیر شایعات درباره انتقال فاتی به اوج رسیده و گفته می‌شود منچستریونایتد به او علاقه زیادی دارد. حتی ادعا شده که یونایتد برای جذب این پدیده ۱۷ساله بارسا به این تیم پیشنهادی ۱۱۱ میلیون یورویی داده.

اما ویلاخوانا با تکذیب شدید این شایعات گفت آینده آنسو فاتی در بارسا خواهد بود. او در این مورد گفت:" از دید ما همه این داستان‌ها درباره آنسو غیرواقعی است. ما هرگز درباره فروختن او صحبت نکرده‌ایم. ما از بازیکنان آکادمی‌مان برای پول درآوردن استفاده نمی‌کنیم. یکی از اصول ما این است که بازیکنانی که معتقدیم به تیم اول باشگاه راه خواهند یافت را نفروشیم".

این مدیر ارشد بارسا در ادامه افزود:" من معتقدم آنسو اینجا راضی و خوشحال است. او در سالهای آینده به یکی از بازیکنان مهم ما تبدیل خواهد شد".

بیشتر بخوانید:

راه حل جدید تاتنهام برای جذب ستاره گرانقیمت بارسلونا

خبر خوب کیکه ستین به هواداران بارسلونا

 

 

تگ ها


بازیکنان فوتبال جهان آنسو فاتی فوتبال