تکذیب فروش امتیاز ماشین سازی؛ویلموتس به زمان نیاز دارد/بسته خبری داخلی

در بسته خبری روزانه مدال نگاهی داریم به خبرهای فوتبال داخلی، تیم ملی و سایر رشته های ورزشی....

به گزارش مدال، بسته خبری چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت را درادامه می خوانید.

استقلال
_مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اشتباهات داوری گفت: مسئولان کمیته داوران شجاعت داشته باشند و اگر اشتباهی صورت می گیرد آن را قبول و عذرخواهی کنند.

پرسپولیس
_مدیر عامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: آخرین بازی پرسپولیس در لیگ برتر که برابر تیم پارس جنوبی جم خواهد بود، از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

_مقدمات جشن قهرمانی احتمالی پرسپولیسدر لیگ هجدهم در جم فراهم شده است.

_رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به جم نمی‌رود. 

سایر تیم ها
_دیدار دو تیم فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز از هفته سی ام لیگ برتر روز پنجشنبه 26 اردیبهشت ماه ساعت 21:30 در ورزشگاه شهدا فولاد شهر اهواز برگزار می شود.

_مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز اخبار منتشر شده درباره فروش امتیاز این تیم را تکذیب کرد.

_احسان حاج صفی هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز به دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان خواهد رسید.

_روح‌الله سیف‌اللهی هافبک تیم فوتبال پارس‌جنوبی گفت که در بازی با پرسپولیس با بیشترین انگیزه به میدان خواهند رفت.

_سرپرست سابق تیم فوتبال تراکتورسازی‌گفت: بازی تراکتورسازی و نفت تهران تلخ‌ترین روز فوتبال تبریز بود و اجازه ندادند قهرمان شویم.

_مهدی مومنی، هافبک تیم فوتبال پیکان اعتقاد دارد هجدهمین دوره لیگ برتر برای او و تیمش فصل خوبی نبوده است.

تیم ملی و لژیونرها
 _رحمان رضایی، پیشکسوت فوتبال ایران گفت: ویلموتس زیاد گزینه خوبی برای تیم ملی نیست و می‌شد با همین مبلغی که فدراسیون به او داده مربیان اسم‌ورسم‌دار دیگری آورد.

_بیژن ذوالفقار نسب پیشکسوت فوتبال ایران می‌گوید شاید مارک ویلموتس نتایج خوبی در عرصه سرمربی‌گری نگرفته باشد اما او نیاز به زمان دارد تا بتواند عملکرد خودش را نشان دهد.

_اصغر شرفی یک کارشناس فوتبال ایران می‌گوید باید همه جزییات قرارداد احتمالی مارک ویلموتس با فدراسیون فوتبال ایران مشخص باشد تا در صورت نتیجه نگرفتن کسی پشت مردم قایم نشود.


منهای فوتبال
_حسن کارکردی ملی‌پوش سابق بوکس گفت: انتخاب استکی به عنوان مدیر تیم‌های ملی بهترین تصمیم رئیس فدراسیون بوکس بود، چون بوکس ایران به افرادی مثل او نیاز دارد.

_رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان در حالی از امروز آغاز می شود که تیم ملی ایران در ۱۸ دوره حضور خود در این مسابقات ۵۲ مدال رنگارنگ و دو عنوان قهرمانی کسب کرده است.

_شمشیرباز اسلحه سابر ایران که در جام جهانی اسپانیا خیلی زود و پیش از صعود به جدول اصلی حذف شد، ضمن دفاع از عملکرد خود تاکید کرد که کسب سهمیه تیمی المپیک بیش از هر مسئله دیگری اهمیت دارد.

_سرمربی تیم تکواندو ایران گفت: ماه ها برای حضوری قدرتمند در رقابتهای جهانی تلاش کرده‌ایم و این مسائل نمی تواند مانعی برای موفقیت ما باشد.

_پنجمین دوره مسابقات شطرنج جایزه بزرگ جهان در شرایطی برگزار می شود که همچون ادوار گذشته، در این دوره نیز نمایندگان ایران حضور ندارند.

_تیم ملی ریکرو بانوان به واسطه عنوان چهارمی که در کاپ جهانی چین به دست آورد، در رنکینگ جهانی با ۱۷ پله صعود مواجه شد، زهرا نعمتی هم ۱۱۰ پله صعود کرده است.

_کاپیتان تیم ملی کاراته گفت: ما در این مسیر سخت و دشوارالمپیک، نیاز به حمایت‌های همه‌ جانبه مسئولان ورزش داریم تا بتوانیم موفق شویم.

_محمود میران سخنگوی شورای فنی فدراسیون جودو گفت: نمی‌دانم چرا تیم ملی با دو ورزشکار به رقابت‌های چین می‌رود و از وضعیت سعید مولایی هم برای بازگشت به اردوی تیم ملی خبر ندارم!

_کمیته ملی المپیک در نامه‌ای به کمیته بین المللی المپیک اعتراض خود را برای صادر نشدن روادید تکواندوکاران تیم ملی کشورمان به IOC اعلام داشت.

تگ ها


بسته خبری استقلال پرسپولیس تیم ملی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال