تکذیب فروش امتیاز پارس جنوبی؛ ورزشگاه جم به زودی آماده خواهد شد

احمد بهروزیان‌فرد مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر واگذاری پارس جنوبی را تکذیب کرد و مدعی شد ورزشگاه تختی جم به زودی برای میزبانی از تیم‌های لیگ برتری آماده خواهد شد....

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر ضمن تکذیب واگذاری یا انتقال امتیاز تیم پارس جنوبی جم تاکید کرد : اصلا همچین موضوعی مطرح نبوده است. خیال مردم از حضور فعال پارس جنوبی جم در لیگ برتر راحت باشد.

به گزارش مدال، احمد بهروزیان فرد در خصوص آخرین وضعیت ورزشگاه‌های استان برای میزبانی از مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: هیچ جای نگرانی نیست. امسال استان بوشهر ۲ نماینده در لیگ برتر دارد که شاهین شهرداری بوشهر در ورزشگاه شهید مهدوی و پارس جنوبی جم در تختی جم میزبانی خواهد کرد . تا بدین لحظه هیچگونه صحبتی در خصوص انتقال یا واگذاری امتیاز پارس جنوبی از استان به جای دیگر مطرح نیست .

 مدیرکل ورزش و جوانان بوشهر درباره شایعه نامه‌نگاری برای هبه شدن امتیاز پارس جنوبی جم به جای نفت تهران گفت : اصلا بحثی تا به الان مطرح نیست و این حق مردم استان و اهالی جم است.
 
وی با اعلام اینکه باشگاه پارس جنوبی راهکارهایی برای رفع مشکلات مالی پیدا کرده است بیان داشت : بحث دیگری که به دنبال آن هستیم مربوط به آماده‌سازی ورزشگاه‌ها برای لیگ برتر هست و به طوری جدی پیگیر تجهیز ۲ ورزشگاه خواهیم بود و در بوشهر اقدامات خیلی خوبی صورت گرفته است. همچنین در شهرستان جم چمن آن به طور کامل ترمیم شده، دوربین‌های مداربسته هم در حال نصب است و صندلی‌گذاری ورزشگاه نیز تا پیش از شروع بازی‌ها انجام می‌شود.

بهروزیان فرد در پایان تأکید کرد : قطعا ورزشگاه‌های بوشهر و جم جز آن حداقل ۶ ورزشگاه آماده برای شروع لیگ خواهند بود و دغدغه‌ای از این بابت نداریم.

بیشتر بخوانید:
حسین کعبی: عربستان به دنبال تخریب فوتبال ایران است
مهاجم خارجی پرسپولیس چهارشنبه وارد تهران می‌شود
پوکیارلی بار دیگر گزینه شد/ آخرین برنامه‌های استرا در نقل و انتقالات

تگ ها


پارس جنوبی جم لیگ برتر فوتبال ایران فروش امتیاز انتقال پارس جنوبی مشکلات پارس جنوبی پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال