تکذیب مربیگری برانکو و کلینزمن در تیم ملی با دو دو تا چهار تا

سایت مدال قویا خبر توافق کلینزمن با ایران و مذاکره با برانکو برای جانشینی کی روش را رد کرد....

سایت مدال قویا خبر توافق کلینزمن با ایران و مذاکره با برانکو برای جانشینی کی روش را رد کرد.

سایت مدال /خیلی ها خبر از توافق با کلینزمن دادند آن هم بیشتر حسب اظهار نظر مرزبان که گفته بود می دانم مربی تیم ملی کیست و این موج خبری دقایقی بعد از استوری مدیر عامل اسبق استقلال خوزستان که به کلینزمن خوش آمد گفت تقویت شد. شاید خیلی ها می خواستند از قافله  عقب نمانند.سکوت و هجمه در قبال  تکذیب نکردن فدراسیون هم مزید بر علت شد اما ما بر حسب بررسی روحیات و فلسفه مربیگری کلینزمن مبنی بر نظم گرایی، دیسپلین آهنین، اعتقاد به ساختار و برنامه ریزی بلند مدت و... که از آن در پی تماس با یک ایرانی فعال در فوتبال  آلمان آگاه شدیم تاکید داشتیم او در ایران کار نخواهد کرد و مشکل مهم دیگر او برای مربیگری در ایران را  اقامتش در آمریکا و ایجاد مشکل برای او در سفر به  آمریکا و دریافت حق و حقوق بخاطر تحریم ها و سبک زندگی مدرن او و ایضا قیاس پیشنهاد مالی تیم های خواهان او ( چین و ایران) دانستیم.


حالا اما  همه یک به یک در حال انتشار اخباری با مضمون  عدم توافق کلینزمن با ایران هستند و حتی خبر می دهند او به فدراسیون ایران پیام داده من ساکن آمریکا هستم و  اگر به ایران بیابیم نمی توانم به آمریکا برگردم و به همین دلیل  پاسخ من منفی است.
همچنین از سه ماه قبل تا کنون در دو سه مقطع تاکید کردیم  تبعات سنگین جدایی از پرسپولیس و اعتراض های هوادران پرسپولیس از یک سو و عدم استقبال هواداران استقلال و احتمالا تراکتور و  همچنین وابسته شدن نتایج تیم ملی و حتی پرسپولیس با این تصمیم  وزارت ورزش موجب می شود برانکو گزینه فدراسیون و وزارت نباشد و حالا بعد از آنکه اسلامیان منکر احتمال مربیگری برانکو به جای کی روش شد داورزنی هم تاکید می کند برانکو و  شفر در تیم های سرخابی ماندنی هستند و مربی جدید تیم ملی بزودی معرفی می شود. ما این خبرها و گزارش ها  را در مدال  بیشتر نه با کسب خبر که بر اساس منطق و باور خود نوشتیم ان هم با روش  دو دو تا می شود چهار تا/حسین قدوسی