تکذیب مشکل با مدیران باشگاه یووه از سوی مکس آلگری

سرمربی یووه وجود مشکل میان او و مدیران باشگاه را تکذیب کرد...

سرمربی یووه وجود مشکل میان او و مدیران باشگاه را تکذیب کرد

سرمربی یوونتوس می‌گوید مشکلی با آندره آ آنیلی، رئیس این باشگاه، ندارد.

به گزارش مدال، به تازگی رسانه های ایتالیایی ادعا کردند که آلگری با آنیلی درگیری لفظی پیدا کرد و ممکن است در چند روز آینده اخراج شود. از زین الدین زیدان و آنتونیو کونته به عنوان گزینه های جانشینی او نام برده شده بود.

این رسانه ها ادعا کردند که آلگری با جوزپه ماروتا، مدیر ارشد اینتر، دیدار داشته و با او برای به حضور روی نیمکت این تیم برای فصل آینده مذاکراتی داشته و به همین دلیل، آنیلی به فکر اخراج او افتاده است.

اما آلگری این شایعات را رد کرده و اعلام کرد در دیداری که روز گذشته با آنیلی داشته، به توافق رسیدند که برای تمدید قرارداد در پایان فصل مذاکره کنند.

او به خبرنگاران گفت: "من روز گذشته برای شام با رئیس دیدار کردم. ما دو فرد باهوش هستیم که در این پنج سال، پروژه مهمی با هم ساختیم.

من با باشگاه کاملا هماهنگ هستم. قهرمانی، چیز فوق العاده ای است اما ادامه قهرمانی، دشوارتر است. یوونتوس یک پایه و اساس منسجم دارد که به ما اجازه می دهد هر سال در چمپیونزلیگ شانس داشته باشیم. این برای باشگاه مهمی مانند یوونتوس، حیاتی است.  

من با رئیس برای آینده باشگاه کاملا هماهنگ هستم. من هرگز نگفتم که می خواهم از یوونتوس بروم؛ همانطور که رئیس هم نگفت که می خواهد سرمربی را تغییر بدهد.

هیچ درگیری ای وجود نداشته است. ما صحبت کردیم، غذای خوبی خوردیم و تصمیم گرفتیم که اوضاع چطور پیش برود. ما در مورد تمدید قرارداد بعد از پایان فصل صحبت کردیم؛ همانطور که همیشه این کار را انجام می دهیم."