تکرار اتفاقات استقلال و پرسپولیس درتیم امید/مجیدی وکریمی بچه های طلاق!

جوی راه افتاده برای برکنار کردن مجیدی از تیم امید، مربی جوان دیگری که مثل خاکپور در حال سوختن است و حمایت کننده ای ندارد....

جوی راه افتاده برای برکنار کردن مجیدی از تیم امید، مربی جوان دیگری که مثل خاکپور در حال سوختن است و حمایت کننده ای ندارد.

جوی راه افتاده برای برکنار کردن مجیدی از تیم امید، مربی جوان دیگری که مثل خاکپور در حال سوختن است و حمایت کننده ای ندارد. 
وضعیت فرهاد مجیدی مثل خاکپور است، مثل علی کریمی است در سپید رود رشت که صاحبان و مالکانش به مشکل خورده بودند و تیم صاحب نداشت. تیم امید هم صاحب ندارد. حالا بچه های فوتبال خیابانی ما که روی یک قاب دستمال دریبل می زدند و روی پنجه می دویدند اسیر بازی های غیر فوتبالی شده اند. 
تیم امید که تکلیفش از مدت ها قبل معلوم بود، آنها، آنجا در تیم امید همه جور تصمیمی می گیرند جز تصمیم فوتبالی! صدایی از پشت تلفن شنیده می شود و در نهایت یک نفر می شود مربی تیم امید، بدون تخصص، بدون علم فوتبال. شخص دیگری تصمیم می گیرد، تصمیم ها عین سریال چرنوبیل است، کاری به تخصص ها ندارند. یک نفر می آید و حرفی می زند و می رود! همه می دانند چه کسی مربی تیم امید را انتخاب کرد اما هیچکس حرفی نمی زند!
آنجا در تیم امید حتی متولی درستی هم وجود ندارد، این تیم مثل بچه طلاق است، مثل سپید رود، مثل علی کریمی! روی پیشانی فرهاد که انگار نوشته اند بچه طلاق فوتبال! او را به استقلال آوردند تا شفر و استقلال از هم طلاق بگیرند و تبعات به کمترین حد با محبوبیت مجیدی برسد! بیچاره فرهادی که کلی امید و آرزو داشت در استقلال بازی خورد، در تیم امید هم دوباره شده بچه طلاق! فدراسیون یک سمت ماجرا را می کشد ، کمیته المپیک سمت دیگر و حمید استیلی هم ایضا! خود حمید خان هم اتفاقا بچه طلاق بود، یک فرهاد مجیدی بود برای جدایی دایی از پرسپولیس و خود او هم این وسط سوخت! حالا خود او نقش حبیب کاشانی آن دوران را بازی می کند، نمازی را می آورد و بدون قرارداد مشخص بدون نظر فرهاد تیم می بندد و وی را کنار مجیدی می نشاند، مجیدی که یک مربی اسپانیایی می خواست!
آمار طلاق ها هر روز بالاتر می رود و استیلی ها و فرهاد ها و کریمی ها همه در حال سوختن در این طلاقخانه فوتبال هستند، خودشان هم در این تنها ماندن و بازی خوردن ها نقش ایفا می کنند، شده اند مثل بچه هایی که وسط پدر و مادرشان ناخن به هم می زنند و حرف می برند و می آورند تا دعواها بیشتر شود!
بچه های طلاق را دریابید!

 

بیشتر بخوانید:

زمزمه تغییرات در کادر فنی تیم امید؛ مجیدی شرط و شروط و مخالفانی دارد

تگ ها


تیم فوتبال امید سرمربی تیم امید فرهاد مجیدی علی کریمی تغییرات در تیم امید محمد سررشته‌داری یادداشت اختصاصی فوتبال