تکرار سناریو پوگبا در اولدترافورد؛ یونایتد به دنبال پدیده اخراجی خود!

بر اساس ادعای رسانه‌های انگلیسی مسئولان باشگاه منچستریونایتد پدیده درخشان باشگاه برنلی را زیر نظر گرفته‌اند و سولسشر قصد جذب او را دارد، پدیده‌ای که چند سال پیش عضو آکادمی یونایتد بود اما به دلایلی عجیب از تیم اخراج شد....

به گزارش مدال، اوضاع باشگاه منچستریونایتد چندان مساعد نیست و به همین جهت به نظر می‌رسد که خرید چند بازیکن در دستور کار شیاطین‌سرخ قرار گرفته است.

در همین راستا نشریه «سان» مدعی شد که مسئولان یونایتد شرایط «دوایت مک‌نیل» بازیکن 19 ساله باشگاه برنلی را از نزدیک زیر نظر گرفته‌اند و قصد دارند او را در زمستان به «اولدترافورد» منتقل کنند. جالب اینکه مک‌نیل پنج سال پیش از آکادمی شیاطین سرخ اخراج شد اما حالا سران این تیم از تصمیم خود پشیمان شده‌اند تا به نوعی قصه آنها و «پل پوگبا» این بار با مک‌نیل تکرار شود. دوایت نیز علیرغم اخراج از یونایتد هنوز هوادار آنهاست و البته این مدت چندین بار نمایش‌هایش از نزدیک توسط استعدادیابان باشگاه رصد شده است.

مک‌نیل درباره اخراجش از آکادمی منچستریونایتد ماه گذشته در مصاحبه با سان گفت: «وقتی 13 ساله بودم عذر مرا خواستند. یکی از دلایل اخراجم که خنده‌دار بود عدم داشتن مهارت فوق‌العاده در ضربات ایستگاهی بود. آن زمان برای من بسیار سخت بود، به برنلی آمدم و شش هفته بازیکن آزمایشی بودم تا اینکه من را پذیرفتند. اما هر اتفاقی هم که افتاده باشد من هنوز هوادار منچستریونایتد هستم.»

باشگاه برنلی هافبک ملی‌پوش انگلیسی خود را 35 میلیون پوند ارزش‌گذاری کرده است.

بیشتر بخوانید:

عنوانی که لیورپول از منچستریونایتد ربود؛ کلوپیج‌تایم به جای فرگی‌تایم

تگ ها


دوایت مک نیل برنلی منچستریونایتد شیاطین سرخ لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات دوایت مک نیل برنلی منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال