Banner

تکرار مشکلات بلیت‌فروشی این بار در یادگار امام

در هفته اول لیگ‌برتر نوزدهم در استادیوم‌های مختلف مشکلاتی در فروش الکترونیکی به وجود آمد و حالا این مشکلات به هفته دوم لیگ برتر نیز سرایت کرده است....

به گزارش مدال، ورزشگاه یادگار امام تبریز آماده میزبانی از پرسپولیس تهران در هفته دوم لیگ‌برتر است، اما مشکلات بلیت‌فروشی همچنان پابرجاست. گرچه باشگاه تراکتور در بیانه جدید خود از فروش 40 هزار بلیت برای مسابقه فردا با پرسپولیس خبر داد، اما گویا سایت بلیت‌فروشی در بعضی ساعات دچار اختلال شده ومشکلات فراوانی را برای هواداران به وجود آورده است. چنین اتفاقاتی در بازی هفته اول بین دو تیم پرسپولیس و پارس جنوبی‌جم در استادیوم آزادی نیز به وجود آمده بود.

از سوی دیگر این مشکلات روز گذشته موقع بلیت‌فروشی  بازی استقلال تهران و فولاد خوزستان که امروز قرار است برگزار شود نیز تکرار شده بود. اختلالات پرداخت وجه در سایت و یا باگ‌هایی در رزرو صندلی از سوی هواداران تیم‌ها گزارش شده است.

با توجه به مشکل در گیت‌های استادیوم آزادی که هفته قبل به وجود آمد، باید دید این گیت‌ها در بازی استقلال و فولاد و همچنین در استادیوم یادگار امام چه سازوکاری دارد.

فدراسیون با تاخیر فراوانی نسبت به آغاز لیگ نوزدهم اقدام کرد و یکی از دلایل این تاخیر بلیت‌فروشی اینترنتی و برچیدن بلیت‌های کاغذی در استادیوم‌ها بود. اما حالا مشاهده می‌شود که این مشکلات همچنان پابرجاست و تغییری در این امر حاصل نشده است.

بیشتر بخوانید:

سیگاری‌ها در تبریز نتیجه تراکتور-پرسپولیس را پیش بینی می‌کنند!

 

تگ ها


بازی پرسپولیس تراکتور بلیت پرسپولیس تراکتور پرسپولیس تراکتور دیدار پرسپولیس تراکتور استادیوم یادگار امام بلیت فروشی پرسپولیس پرسپولیس تراکتور Tractor-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال