تکرار یک اشتباه!/اسناد محرمانه استقلال لو رفت!

روز گذشته بازیکنان استقلال با حضور در هیئت فوتبال قراردادهایشان را ثبت کردند، اما نکته قابل توجه در این میان لو رفتن رقم قراردادها بود!...

به گزارش خبرنگار مدال، رسانه ای شدن قراردادهای بازیکنان خارجی استقلال در فصل گذشته حاشیه های زیادی را برای آبی ها ایجاد کرد. نهایتا هم مشخص نشد که این اسناد محرمانه از چه طریقی در اختیار خبرنگاران قرار گرفته است. عدم رازداری در این باشگاه البته فقط به این موضوع محدود نشد و بودند مسائل درون باشگاهی که در مقاطع مختلف زمانی به بیرون باشگاه راه پیدا می کردند از انتشار فایل صوتی مجیدی بگیر تا جزئیات جلسات هیئت مدیره و ... امروز هم بعد از ثبت قرارداد بازیکنان در هیئت فوتبال شاهد آن بودیم که مبلغ برخی قراردادها به راحتی به دست رسانه ها رسید و حتی تیتر روی جلد برخی روزنامه ها شد!
مساله افشای مسائل درون استقلال موضوعی است که باید به وسیله مدیریت باشگاه کنترل شود و اگر قرار باشد این دست موضوعات طبق روال گذشته ادامه پیدا کند قطعا حواشی اطراف استقلال نه تنها کمتر از گذشته نخواهد بود، بلکه روز به روز بیشتر شده و تاثیر مستقیمی بر روی روند رسیدن به موفقیت این تیم خواهد گذاشت. سوال هواداران استقلال امروز در فضای مجازی یک سوال واحد بود؛ آن جا در باشگاه استقلال چه خبر است؟! جاسوس استقلال چه کسی است که با هیچ واکنشی از چانب مدیران باشگاه روبرو نمی شود و رازهای درون باشگاه را فاش می کند؟!

 

بیشتر بخوانید:

زمان بازگشت دیاباته امروز مشخص می شود؟

زرینچه: هواداران استقلال باید تاوان اشتباهات شان را پس بدهند

استقلال-پیکان آخرین دیدار تدارکاتی آبی ها

تگ ها


باشگاه استقلال رقم قرارداد بازیکنان استقلال اسناد محرمانه استقلال جاسوس استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال