تکلیف آینده لواندوفسکی مشخص شد

رابرت لواندوفسکی آماده تمدید قرارداد با بایرن مونیخ بوده و احتمالا به زودی این اتفاق رخ خواهد داد....

به گزارش "ورزش سه"، هربرت هاینر، رئیس باشگاه بایرن مونیخ در هفته های گذشته بارها اعلام کرده که آنها برای تمدید قرارداد با این ستاره لهستانی کاملا آماده هستند، اما هنوز مذاکرات رسمی بین لواندوفسکی و باواریایی ها انجام نشده است. به گفته نشریه بیلد، رابرت لواندوفسکی منتظر نشانه ای از مدیران باشگاه مونیخ بوده و در صورت آغاز مذاکرات، علاقه زیادی به ماندن در این باشگاه دارد. قرارداد فعلی این گلزن قهار و ۳۳ ساله دو سال دیگر و در تابستان سال ۲۰۲۳ به اتمام می رسد.

به نظر لواندوفسکی خواهان ادامه دوران حضور خود در باشگاه بایرن مونیخ تا سال ۲۰۲۵ و تا سن ۳۷ سالگی است. خود این بازیکن نیز اخیرا در مصاحبه ای مدعی شد از نظر جسمانی در شرایط بسیار خوبی قرار داشته و می تواند حداقل چند سال دیگر به درخشش در همین سطح ادامه دهد. البته در تابستانی که گذشت، پینی زاهاوی به پیشنهادات دیگر باشگاه ها برای انتقال احتمالی رابرت لواندوفسکی گوش داد و به نظر می رسد بایرن مونیخ فقط تا تابستان سال ۲۰۲۲ برای تمدید با این بازیکن فرصت دارد.

اما نشریه بیلد مدعی شد رابطه خوب طرفین در نهایت منجر به استمرار دوران حضور این بازیکن در آلیانس آره نا خواهد شد. بدین ترتیب تیم هایی چون چلسی و رئال مادرید دیگر نباید به جذب رابرت لواندوفسکی امیدوار باشند و با توجه به تمایل خود این بازیکن و باشگاه بایرن مونیخ به ادامه همکاری، توافق برای تمدید به زودی قطعی خواهد شد.

تگ ها


بایرن مونیخ روبرت لواندوفسکی